Skocz do zawartości
Forum

Brak objawów nadchodzącej miesiączki a ciąża


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Współżyłem ze swoją dziewczyną w prezerwatywie. Nie doszedłem w niej, ponieważ wyciągnąłem dla jeszcze większej pewności, następnie ściągnąłem prezerwatywę, zacząłem się wycierać itd ponieważ sperma wypłynęła z kondoma na mój brzuch. Wszystko wytarłem. Po 10 minutach doszło do kolejnego stosunku, również w prezerwatywie. Wiadomo dotykałem ją też palcami po pochwie, które też dokładnie wytarłem najpierw chusteczkami, a potem co może wydać się zabawne w prześcieradło. Moja dziewczyna ma różnie cykle miesiączkowania.. 32, 33, 34, 38.. Ostatnio przeważnie dostawała co 34, lecz tym razem nie dostała. Miała jak zwykle czerwone pryszcze, przez jeden dzień lekko ją bolał brzuch i piersi minimalnie. Dopiero pare dni później czyli dzisiaj zaczęły ją bardzo boleć piersi i plecy i po długiej kąpieli miała trochę pomarańczowego śluzu. Dodam, że przeważnie jej objawami przed miesiączką są: czerwone pryszcze, bóle brzucha, mocne bóle piersi, bóle pleców. Proszę o fachową rade co do tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...