Skocz do zawartości
Forum

Ból żołądka po tabletkach antykoncepcyjnych


Gość olaolart

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tak pierwszy raz ale od jakiegos czasu czuje ze cos jest nie tak i watroba jest jak by powiekszona jak patrze z gory...ale zauwazylam to od pory tej 7 dniowej przerwy. a nie pilam alkoholu. Wizyte u ginekologa mam dopiero za 4 miesiace...czy powinnam przestac brac tabletki?

Odnośnik do komentarza

Zarówno ból żołądka jak i problemy z wątroba moga sie pojawic na skutek stosowania tabletek anty, sama to przerabiałam. Na żoładek lekarz ogólny niech Ci przepisze osłone, zażywa się to na czczo, pół godziny przed posiłkiem. A tak w ogóle to ja teraz stosuje Harmonellę, osłone do antykoncepcji, m.in wspomaga pracę wątroby, chroni przed zakrzepicą, to kompleks zawierający wiele potrzebnych nam w tym czasie witamin.

Odnośnik do komentarza

No ale jak to na nic. Jesli masz bóle, skurcze żoładka czy niczym nie uzasadnione odruchy wymiotne to własnie oznacza kłopoty z żołądkiem. Lepiej teraz pozażywać osłone przez tydzień czy dwa niż leczyć potem wrzody. Tylko po osłonie nie zażywaj tabletek, bo ci osłona może troche zneutalizowac antykoncepcję. A Harmonellę dostałam od ginekologa ale kupisz ja bez recepty w aptece.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...