Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie okresu i powiększone piersi przy podejrzeniu ciąży


Gość niva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Moje cykle trwają ok 29 dni ale zdarzały mi się pojedyncze dłuższe chyba bezkrwawe ( raz w roku chyba wiosną ) a kiedyś (ostatnio 2 lata temu) dość często np 2 tygodniowe. Ostatnio 15 dnia mojego cyklu wraz z chłopakiem uprawialiśmy petting - intensywnie dotykał mnie swoim członkiem po wargach, łechtaczce, i przy wejściu ale nie wchodził do środka ( jestem dziewicą ) oddał nasienie na mój brzuch ( ok 15 sekund wcześniej oddalając członka od wejścia do pochwy) brzuch powycierał chusteczką. Potem po prostu się chwilkę przytulaliśmy dotykał dłońmi mojego brzucha. Następnie zamoczył palca w kubku z wodą by obmyć go z ewentualnych plemników i penetrował mnie jednym palcem. Czy mogło dojść do zapłodnienia? okres spóźnia mi się już tydzień i od ok tygodnia mam powiększone piersi ( zdarza mi się to przed okresem) ale mam inaczej wyglądające sutki... są większe ale nie są ciemniejsze. Dodam jeszcze że ok tygodnia po naszych pieszczotach miałam obfity śluz przez 1,5 dnia ( wypływał ze mnie był przezroczysty i gęsty "kisiel" który powrócił w dniu na który przypada prawidłowa miesiączka...było go w dniu miesiączki dużo był przejrzysty i gęsty "kisiel" (1 dzień.) ale miesiączka się nie pojawiła... jest już tydzień spóźniona. Może to być ciąża? Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Teoretycznie, jeśli nie doszło do kontaktu plemników z komórką jajową, zapłodnienie nie powinno się zdarzyć. Jeżeli spóźnia ci się okres, może to być konsekwencją stresu i obaw wynikających z tego faktu. Powinnaś zrobić sobie test ciążowy. Nie wpadaj w panikę. Jest tysiąc powodów tego, że może spóźnić ci się okres. Ponadto, gęsty śluz występuje w okresie owulacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...