Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie luteiny w poprzednim cyklu a planowanie ciąży


Gość anetaha

Rekomendowane odpowiedzi

chcac czy nie chcac musialam na jeden cykl odstawic luteine dopochwowa bralam ją rok i z nia mialam miesiaczki co 29 dni rowniutko, w tym cyklu jej nie wzielam i okres spoznia mi sie juz z 9 dni mam pytanie czy to mozliwe ze tak szybko znow zepsul mi sie cykl oczywiscie w nast cyklu juz wezme , dodam ze staramy sie o dzidziusia , ja w ogole niemam zadnych objawow aby miesiaczka miala przyjsc zawsze 2-3 dni przed mialam brzuch jak balon i czulam ze przyjdzie w tym miesiacu zupelnie nic dodam ze 2 miesiace bralam clostilbegyt ale w tym mies ani clo ani luteiny chcialam zrobic przerwe od lekow (ale kochalismy sie w dniach w ktorych mialam owulacje po clo) i teraz niewiem czy to przez luteine okres tak duzo sie spoznia,bo jakos watpie ze to ciaza , tyle razy sie nie udawalo ze teraz sobie zupelnie odpuscilismy i nie licze na to na bank , czy jak pojde do gina teraz? to on moze jakos sprawdzic czy miesiaczke dostane? czy juz lepiej poczekac az sama przyjdzie i dopiero isc po recepte na luteine,dodam ze mam wysokie libido jak w dniach plodnych to dziwne bo teoretycznie dni plodne mialam jakies 3 tyg temu ,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...