Skocz do zawartości
Forum

Problemy z miesiączkowaniem młodej dziewczyny


LenkKarolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 19 lat. Od około 5 lat mam problemy z miesiączkowaniem.
Dokładniej mam luki w miesiączkach. Czasami trwają 3 miesiące, czasami nawet pół roku. Ponadto mam problem z nadmiernym owłosieniem. Dodam, że jestem osobą otyłą.
Ostatnio zaczęły mnie piec sutki i stały się bardzo wrażliwe. Mam partnera, stosunki odbywają się bez zabezpieczenia, jednak wątpię, że mogę być w ciąży, bo ostatnią miesiączkę miałam w ostatnim tygodniu czerwca. Czytałam trochę na ten temat i natrafiłam na zespół policystycznych jajników. Na początku tego roku byłam u kilku lekarzy, jednak mój problem był bagatelizowany. Usłyszałam, że mój problem ma podłoże stresowe. Zrozumiałabym gdyby to zdarzyło się raz lub dwa, ale to trwa już dłuży okres czasu. Proszę o pomoc, jakieś porady, bo aktualnie przeprowadziłam się na Śląsk i czekam na wyrobienie "magicznej karty".
Jeszcze jedna myślę ważna kwestia, badania jakie miałam robione były w porządku. I jeszcze jedno, często odczuwam kujący bój po prawej stronie, czasami jest nie do zniesienia. Byłam na pogotowiu kilka razy, zapalenie wyrostka wykluczone.
BARDZO PROSZĘ O JAKIEŚ PORADY, BO CHCIAŁABYM ZACZĄĆ STARANIA O DZIECKO.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

Odnośnik do komentarza

wiesz my tu same nic nie poriadzimy. Rozmumiem że magiczną karta jest dowód. Jak tylko go zdobedziesz zapisz się do lekarza i nie pozwól sie zbyć. W takich przypadkach najważniejsze sa badania hormonalne i usg. To na ich podstawie coś bedzie można powiedziec.
A i jeszcze miałaś robione tsh?

Odnośnik do komentarza

Wybierz się zatem do lekarza gdy tylko wyrobisz wszystkie dokumenty, które są potrzebne. Wiem jak jest bo sama mam problemy z miesiaczkami, tylko ze moje wyniki hormonow nie sa dobre, i pomimo brania tabletek przepisanych od lekarza i tak nic nie pomaga. Sama juz jestem tym zalamana. wiec dlatego idz do kolejnego lekarza. Moze on cos wymysli i znajdzie przyczyne. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...