Skocz do zawartości
Forum

Seks przerywany a prawdopodobieństwo ciąży


Gość karolina_84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina_84

Witam, ostatnią miesiączkę dostałam 31 grudnia. Współżyłam stosując stosunek przerywany w 7 dniu cyklu, czyli 6 stycznia, partner zdążył wyjąc członek przed wytryskiem. Z tego co wiem były to moje dni niepłodne. Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży? Moje cykle są raczej regularne i trwają 28 dni. Czy owulacja z jakiś przyczyn może nastąpić wcześniej, np. podczas mocnego współżycia? Kiedy ewentualnie mogłabym wykonać test ciążowy? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Hej.

Szansa ciąży zawsze istnieje, a stosunek przerywany niestety bywa zawodny. Jednak jeśli to były Twoje dni niepłodne to jest minimalne ryzyko ciąży. Poczekaj spokojnie (bo stres może przesunąć miesiączkę) i jeśli w planowanym terminie nie wystąpi okres, zrób test ciążowy;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Uprawialam seks przerywany 11.10, a miesiączka skończyła się 2.10. 11.10 był to prawdopodobnie dzień plodny (zależy jaki kalkulator kalendarzykowy ) dodam że jestem przeziębiona i mam niską temperaturę ciała. Mój chłopak wyjal ze mnie penisa i musiał jeszcze dokonczyc aby dostać wytrysku. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Co z tabletka "po" ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...