Skocz do zawartości
Forum

Wiarygodność testu beta HCG i wykluczenie ciąży


Gość lalaland

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie i myślę, że ktoś mi tu pomoże bo widzę, że wiedzę dziewczyny macie szeroką. Z powodu jednodniowego krwawienia w 23 dniu cyklu poszłam do ginekologa w 32 dniu (cykle mam zazwyczaj 32-34 dniowe). Po usg dopochwowym lekarka stwierdziła, że coś widzi, powiedziała, że może to być pęcherzyk ale i coś innego, miało to jedynie 2 mm. Ja byłam bardzo zdziwiona bo używam prezerwatyw i miałam stosunek w tym miesiącu jedynie raz, wewnętrznie nie czułam, że jestem w ciąży. Tego samego dnia poszłam na bete i wyszła 0. Następnego dnia w nocy dostałam bardzo bolesnej miesiączki, nie była ona obfita (ale krwawienie było) jednakże miałam silne skurcze, ból podbrzusza i kręgosłupa. Skończyła się ona po trzech dniach i ponownie poszłam na bete, która wyniosła znowu 0. Druga beta wykonywana była w 21 dni od stosunku (z prezerwatywa) i w 36 dni od ostatniej miesiączki jeśli założyć, ze te ostatnie krwawienie miesiączka nie było a jedynie jakimś krwawieniem (choć ja sądzę, że była to miesiączka tylko że krótsza niż zazwyczaj). Dodam też, że do 32 dnia cyklu miałam bardzo bolesne i nabrzmiałe piersi jednakże w 33 dniu ból przeszedł. Czy mogę całkowicie wykluczyć ciążę? Męczy mnie trochę zgaga jednakże test z krwi jak i z moczu nie wykazuje ciąży. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

czy moge byc w ciazy?19.08mialam stosunek bez zabezpieczenia byl to 17dc lezc po 2min przerwalam stosunek bo sie wystraszylam ze moge zajsc w ciaze.wydaje mi sie jednak ze owulacje mialm 22.08bo wtedy zaluwazylam pzrezrozcysty sluz.01.09 mialam dostac miesiaczke ale nic zrobilam test negatywny.02.09 bylam u gin. i powiedzial ze na 95% nie jestem w ciazy i kazal mi zrobic bhcg po 7dniach ja zrobilam po 6 czyli 35dc i wyszla <0.100 dzisiaj 7 dzien spoznia mi sie okres. czy moge wykluczyc ciaze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...