Skocz do zawartości
Forum

Wytarcie rąk chusteczkami po pettingu a ciąża


Gość anuśkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarnilka

Dzień dobry . Biore tabletki antykoncepcyjne n *** to jest moje pierwsze opakowanie jedna tabletke nie wziełam wogóle poniewaz zagubiłam nastepna wziełam o tej samej porze co zwykle ,czy istnieje ryzyko zajscia w ciąże ?

Odnośnik do komentarza

tydzień temu uprawiałam petting z chłopakiem. Najpierw on "zajął" się mną, potem ja nim. Wtedy miał wytrysk. Wytarł się chusteczkami. Potem się ubraliśmy (wiec wtedy też sie trochę mogło wytrzeć), pojechaliśmy na imprezę. W drodze jedliśmy chipsy , on trzymał kierownice, albo trzymał mnei za rękę. Około półtorej godziny później znów uprawialiśmy petting. Dostałam co prawda okres, ale jest mniej krwi niż zwykle. Mimo wszystko boimy się, że mogliśmy wpaść;/ czytałam, ze nawet jeśli jeszcze zostala mu sperma na palcach to zdążyła wyschnąć, wiec plemniki nie miałyby się jak poruszać.

Odnośnik do komentarza
Gość inezka842

witam brałam w sierpniu zastrzyk antykoncepcyjny niby na poł roku a teraz mam dziwne objawy tzn dostalam słabe plamienie ale mam bolące piersi z ktorych leci mi siarka bolace biodra brzuch i te zmienne nastroje oraz powdyższona tepmeratura 37,4. co sie ze mna dzieje prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina2805

Witam!Podczas stosunku z moim chłopakiem zsunęła mu się prezerwatywa,ale nie miał wytrysku.Okres spóznił mi sie 1 dzień ale go dostałam.Ostatnio robiła test i wyszedł negatywnie.Teraz czekam na okres i powinnam dostac za tydzientylko że mam teraz podwyższoną temp.Czy jest możliwoś że jestem w ciaży???

Odnośnik do komentarza
Gość aleksandra1919

Witam. Kochałam się z moim chłopakiem dzień po zakończeniu okresu. Używaliśmy prezerwatywy i bylśmy bardzo ostrożni ponieważ był to dopiero mój drugi raz. Trzy dni po stosunku zauważyłam lekkie plamienie krwią nie wiem czym mogłoby to być spowodowane. Czy to może oznaczać że jestem w ciąży? Proszę o odpowiedz ponieważ bardzo się denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Jeśli użyliście prezerwatywy i nie doszło do dostania się spermy do pochwy to nie ma się czego obawiać. Być może krew pochodzi z błony dziewiczej, która została niedawno przerwana albo z powodu innego podrażnienia. Skontaktuj się ze swoim lekarzem, który po zbadaniu oceni czy wszystko jest w porządku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. Skoro robiłaś test i dostałaś okresu to po co pytasz: czy jest możliwe, że jestem w ciąży??? Przecież to oczywiste, ze nie jesteś. Wykonaj test dla pewności, jak już masz takie obawy. A co ma wg Ciebie temperatura do menstruacji? W ogóle nie rozumiem związku między nimi a Twoim pytaniem!.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli zastrzyk był w sierpniu to właśnie kończy się jego działanie i może to ma z tym związek. Myślę, że najlepiej będzie umówić się na wizytę do lekarza. Być może hormony troszkę zaszalały w Twoim organizmie i stąd te objawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...