Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny a przeniesienie plemników ustami na pochwę


Gość maricamay

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maricamay

Czy możliwe jest zajście w ciążę poprzez zaspokajanie ustami partnera? Wytrysk nie miał miejsca w ustach ale czy możliwe jest przeniesienie plemników poprzez śluz z penisa śliną do ust partnera przy pocałunkach, który później zaspokajał mnie ustami? Wcześniej partner miał wytrysk i "ubrudził" sobie rękę, którą dokładnie umył i po jakieś 1h wkładał mi ją do pochwy. Czy możliwe jest zajście w ciążę przy obliczeniach ze akurat miałam dni niepłodne, ale jak to obliczenia. Był to 21 dzień cyklu (średnio cykl trwa 25 dni).

Odnośnik do komentarza
Gość gertrudajz

W takim przypadku możliwość zajścia w ciążę, oczywiście, istnieje, choć jest mała. Ale istnieje. Jeśli miałaś dni niepłodne, to ryzyko to zmniejsza się. Jeśli nie wiesz, czy jesteś w ciąży, po dwóch tygodniach od stosunku test ciążowy już wykazuje obecność gonadotropiny kosmówkowej. Wykonaj test, jeśli masz wątpliwości. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Miałem dokładnie taką samą sytuację.. Dziewczyna kilka krotnie zaspokajała mnie ustami ale nie doszło ani razu do wytrysku.. Jedynie co jakiś czas czułem ze wydobywa sie plyn ejakulacyjny.. Miała więc go w ustach.. Potem doszło do kilku pocalunkow i zacząłem całował jej ciało i następnie pieściłem ją ustami i kilka razy wsunąłem głębiej język.. Dziewczyna prawdopodobnie miała końcówkę dni płodnych bo była dość mokra.. Naprawdę nie ma szansy na ciążę ? Boje się.. Czytałem rożne opinie ale nigdy nie słyszałem ze w ustach są enzymy zabijajace plemniki.. Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza

Cholera.. Na innym forum chłopak pisał ze jego dziewczyna tez miała dni plodne i robiła mu dobrze i miała w ustach preejakulat, potem sie calowali i on ja pieściłem ustami i zapewne przeniósł preejakulat do środka bo tez włożył głębiej język.. I na to lekarz expert odpisał ze jest możliwość zapłodnienia... To co to za lekarze z was ?? Pani mówi, ze w ustah giną przez enzymy trawienne.. A tamta lekarka mówi ze jest możliwość.. To co w końcu ?!

Odnośnik do komentarza

Powszechnie znaną funkcją śliny jest funkcja trawienna zawarta w niej amylaza(trawienie cukrów) i inne enzymy trawienne wstępnie trawią składniki pokarmowe.
Inne enzymy pewnie działają na plemniki niekorzystnie, puls jeszcze czynnik PH jeśli nie żułeś gumy w tym czasie możesz być spokojny.Czynnik PH jamie ustnej to 6,8 (po posiłku spada do 5) a plemniki żyją w słabo zasadowym 7,2-8,0 może to tylko 0,8 ale w tej skali to dużo.Myślę że żeby plemnik padł w ustach potrzeba 7-10 min.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...