Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia okresu leczone luteiną a ból krzyża i brak okresu


Mati38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już zadawałem pytanie lekarza ale brak jeszcze odpowiedzi wiec mam parę pytań bo zaczynam się martwić o żonę a że ma długi czas oczekiwania do ginekologa muszę poradzić się tutaj do sedna,

Żona 37l od roku ma problemy z okresem i od 5miesiecy nie miała okresu poszła do lekarza który przepisał na wywołanie okresu luteinę żona przyjmowała od 19.09 3x1 dziennie przez 7 dni pod językowe tabletki , no i w końcu dostała ten wywołany okres 29.09 ale 1.10 zaczął jej zanikać no i postanowiliśmy się kochać wiem że to nie najlepszy pomysł ale stało się wytrysk był oczywiście do środka ,od tego momentu żonie całkiem zanikły krwawienia od 6.10 zaczęły się u niej bóle krzyża jak przy okresie ale okresu brak też pobolewały ja prawdopodobnie jajniki bóle pod brzuchem oraz mdłości bez wymiotów bóle krzyża się nadal utrzymują ale zmniejsza się ból brzucha no co jeszcze nie może zona spać na brzuchu bo wtedy ja boli i mówi że ma uczucie jak by coś jej pęczniało w środku chodzi często do toalety ma częste aż za częste gazy humor ma jak by ja osa użądliła , no ale postanowiliśmy zrobić test 9,10 który wyszedł negatywnie teraz pytanie czy test za wczesny czy objawy świadczą o ciąży czy po prostu w czasie okresu jak był stosunek coś się stało nie tak dodam że staramy się o dzidzie ale nie chciał bym narażać zony na coś przez moja głupotę

2, Pytanie kolejne czytam dużo tego forum i inne na necie i nurtuje mnie jedna rzecz te pytanie również kieruje do lekarzy
Dla czego jedni lekarze piszą że test wykonać najlepiej 10 po współżyciu a inni 14 dni
a znów na opakowaniu testów pisze że 6dni od stosunku test wykazuje ciąże to wiec jak z tym jest bo się jeszcze doczytałem że plemniki żyją 7do10 dni
a zapłodnienie może trwać od stosunku 10god może ktoś mnie w końcu olśnić ?

3,Pytanie czy jeśli żona jednak zaszła w ciąże test tego nie wykrył bo powiedzmy ze za wcześnie to czy lekarz ginekolog przy badaniu wykryje ciąże bo zastanawiam się czy się nie udać do innego lekarza obecny lekarz żony ma długi termin oczekiwania .
wiec stosunek był 1.10 a żonę wyśle do lekarza powiedzmy 13 czy lekarz jest wstanie wykryć ciąże ? gdyż test tego nie zrobił .
Za wszystkie udzielone sensowne odpowiedzi z góry dziękuje i proszę by wypowiedzieli się też eksperci jako i lekarze tutejszego forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...