Skocz do zawartości
Forum

Częste oddawanie moczu a ciąża


Gość Agnieszka7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka7

Witam, spóźnia mi się okres jakieś 4-5 dni. Od września miałam regularny,wcześniej różnie bywało. Ale miewam chroniczne zapalenia pęcherza moczowego czy mogło mieć to wpływ to? Od paru dni boli mnie podbrzusze i często oddaje mocz oraz boli mnie kręgosłup. Ale nie mam żadnych mdłości. Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Laurielle

Okres sie nigdy nie spoznia, moze sie co najwyzej opoznic owulacja. Jesli sie opoznila, to i okres sie przesunie, bo wystepuje zawsze 10-16 dni po owulacji (stala liczba dni dla kazdej kobiety, przecietnie 12-14).

Na pytanie " czy jestem w ciazy" odpowiadaja testy ciazowe, a nie internauci.

W ciazy czeste sikanie jest spowodowane uciskiem powiekszonej macicy na pecherz, co nie ma miejsca 4 dni po terminie miesiaczki. Gdyby tak bylo, to kobiety w 2, 3 trymestrze nie wychodzilyby nigdy z toalety.

Odnośnik do komentarza

Witam. Od dwóch miesięcy mam dziwną miesiączke do tego przytyłam i ma duży i twardy brzuch , częstko siusiam . Dwa miesiące temu moja miesiączka wyglądała tak : pierwsze dwa dni miałam normalne krwawienie trzeciego dnia nic nawet plamnienia. Czwartego i piątego dnia znowu miałam normalne krwawienie . Z kolei w tym miesiącu miałam dwa pierwsze dni krwawienia troszkę mniejszego niż zawsze , trzeciego i czwartego tylko lekkie plamnienia a piątego nic . Zrobiłam 3 testy ciążowe . Pierwszy wyszedł negatywnie . Za jakiś czas zrobiłam drugie i wynik był nie ważny . Dzień pózniej zrobiłam następny i wynik wyszedł negatywny. Nie wiem co się dzieję , nigdy tak nie miałam. Od 11 miesięcy współżyje z chłopakiem. I tylko raz spóznił mi się okres po pierwszym razie a tak miałam cały czas regularnie miesiączki i bardzo mocne krwawienia przez trzy dni a potem zmiejszały się.

Odnośnik do komentarza

Witam, mój ostatni okres trwał od 23.07 do 29.07 i miał być teraz 19.08 ale ani śladu po nim. robiłam wczoraj test i negatywny, nie zabezpieczaliśmy się, ale żadnych objawów ciązy nie mam. Tyle że bardzo często muszę chodzić do toalety. co może być tego przyczyną? a jakieś 1,5 tygodnia temu byłam u lekarza i nie wykazał ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...