Skocz do zawartości
Forum

Dwie widoczne kreski na teście ciążowym


Gość aszu00

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jak mam traktować wynik testu, nigdy zbytnio nie czekałam ale wczoraj wieczorem zrobiła i wyszła mi jedna kreska widoczna druga słabo myślałam że mam zwidy ale mój narzeczony też je widział.. robiłam test paskowy.. powtórzyłam go gdzieś koło 3 rano i 9 i wszystkie wyszły tak samo.. okres powinnam dostać w sumie do jutra. Przez ostatni tydzień bolały mnie piersi były takie nabrzmiałe, podbrzusze. nie wiem czy to że cały czas się drapie też może być oznaka? ;d dodatkowo co chwile odwiedzam toaletę ale tak już było wcześniej więc raczej nie jest to dla mnie objaw, boje się że może wyolbrzymiam bo bardzo bym chciała mieć dziecko. mogła bym cały spać i mam takie wrażenie że zbiera mi się na wymioty.. czy powinnam kupić inny test? mam też jeszcze jedno pytanie ponieważ pale papierosy więc nie wiem czy moge tak na strzał rzucić czy nie? bogdzieś czytałam że to może być gorsze niż zapalenie kilku papierosów dziennie. czy powinnam coś łykac jakieś witaminy jak tak to jakie? teraz nie ma mnie w mieście gdzie mieszka więc z wizytą u ginekologa muszę się jeszcze wstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Gość magdalena0

Żeby sprawdzić czy jesteś w ciąży to najlepiej idź do lekarza! Testy moga kłamać, chociaż w Twoim przypadku wydaje się, że jest prawidłowy. Zrób jeszcze jeden i dla potwierdzenia skontaktuj się z lekarzem. Życzę powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Laurielle

Jesli wynik odczytujesz w czasie wskazanym przez producenta, to jego wynik dodatni jest pewny niezaleznie od widocznosci drugiej kreski. To jest tzw. ciaza biochemiczna, ale jeszcze nie nadszedl termin miesiaczki, wiec na zapas sie nie ciesz. Niestety wiele zarodkow nie przetrzymuje terminu miesiaczki, generalnie na pewno ktos juz w tobie zamieszkal, ale prawdopodobienstwo, ze przetrwa do drugiego trymestru wynosi tylko 50%. Skoro bardzo chcesz miec dzidziusia to trzymam kciuki i zycze, zeby Twojemu maluchowi sie udalo. Rzuc natychmiast palenie, to co slyszalas to bzdura! Zadnych lekow ani alkoholu. I lykaj koniecznie kwas foliowy.

Odnośnik do komentarza

A nie boisz sie tej nikotyny, ktora bedziesz dostarczas w papierosach? Poza tym to nie o nikotyne tak bardzo chodzi jak o kilkaset zwiazkow, ktore sa rakotworcze (czyli mutagenne, czyli zaburzajace rozwoj zarodka). Wszystko, co wciagasz z papierosa, idzie z twoja krwia do zarodka! Dzieci palaczek rodza sie mniejsze, slabsze, a potem maja wysokie ryzyko naglej smierci lozeczkowej. I nie tylko to, poczytaj o paleniu w ciazy i rzuc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...