Skocz do zawartości
Forum

Opuchnięta warga sromowa mniejsza


Gość kreseczka91

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy, mam spuchniętą wargę sromową mniejszą. Zawsze mniejsze miałam schowane wewnątrz większych, ale teraz ta spuchnięta wyszła. Po domu chodzę teraz w spódnicy ale i tak czuje ocieranie o wargi większe, powoduje to straszny dyskomfort, dziwnie chodzę... z szeroko rozstawionymi nogami, bo powoduje to taki swego rodzaju ból, nie jakiś straszny, ale jednak. W poniedziałek muszę wrócić do swoich codziennych obowiązków i nie mogę tak dziwnie chodzić. Pomocy! Co robić? Co to może być?
Robiłam nasiadówkę parową nad wyciągiem z kory dębu i smaruję clotrimazolum, ale nie widzę żadnej poprawy, możliwe że jest coraz gorzej, albo już totalnie panikuję. Jeśli chodzi o przyczyny to nie mam pojęcia, to co przychodzi mi do głowy ostatnimi czasy, to skorzystanie z toalety w pubie lub otarcie na rowerze. Beczę tylko, bo nie wiem co zrobić ;(

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałam to pasuje to do zatkanego gruczołu B. Nałożyłam trochę maści ichtiolowej na płatek kosmetyczny, zgięłam go na pół i włożyłam do środka tę napuchniętą wargę. Przynajmniej mogę normalnie chodzić i wrócić jutro do codziennych obowiązków, bo już nie sprawia mi bólu jak wcześniej chodząc, ta warga ocierała się o wszystko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...