Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie w połowie cyklu


Gość IZabela12aa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IZabela12aa

Witam,
Ostatnią miesiączkę miałam 28.08 przebiegała normalnie. Przedostatni stosunek miałam 23.08 moje cykle trwają 30-31 dni, podczas ostatniego stosunku 13.09 mój partner na prezerwatywie zauważył krew, nie była to duża ilość krwi. Wykonałam od razu test ciążowy który dał wynik negatywny. Założyłam podpaskę na której przez cały dzień znalazły się dwie krople krwi z czego większa miała średnicę 4-5mm. Pomiędzy 23.08 a 13.09 nie uprawiałam seksu, wyczytałam na stronach że krwawienie może być powodem rzadkiego współżycia.
Każdy stosunek mamy w prezerwatywie która nigdy nie pękła ani nie zsunęła się.
Nigdy nie miałam takiego krwawienia w środku cyklu. Czy te krwawienie to owulacja czy implantacja zarodka? Krwawieniu nie towarzyszyło nic niepokojącego nawet nie poczułam krwawienia żeby nie mój partner.
Dziękuję za pomoc pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Skoro nie miałaś sytuacji, żeby pękła Wam prezerwatywa lub się sunęła, to ciążę jak najbardziej można wykluczyć. Moim zadaniem to był jakiś uraz powstały w czasie stosunku (sama czasem tak miewam). Poczekaj do następnego cyklu, czy taka sytuacja się powtórzy. Jak tak to do lekarza, bo może jest inna przyczyna.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...