Skocz do zawartości
Forum

Plamienie przy Duphastonie i ból sutków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam 23 lata, miałam zaburzenia hormonalne i na ponad 3 miesiące zanikł mi okres. Prawdopodobnie przez tabletki antykoncepcyjne, które odstawiłam po dłuższym czasie brania. Lekarz stwierdził brak owulacji i przypisał lek Duphaston. Brałam go od lipcaod 15-24 d.c i kazał brać przez co najmniej pół roku. Na ostatniej wizycie doktor powiedział, że świetnie zareagowałam, bo miałam miesiączkę jak w zegarku ( zaraz następnego dnia po przyjęciu ostatniej 10-tej tabletki z opakowania) i, że mam przyjąć ostatnie już opakowanie i odwiedzić go po normalnej już "naturalnej" miesiączce. W tym miesiącu stało się coś co mnie zaniepokoiło. Zaczęłam plamić jeszcze jak przyjmowałam tabletki, a mianowicie 8-go dnia, następnego dnia plamienie ustało, a potem znowu. Jest to bardzo skąpe, brązowe lub różowe i trwa do teraz juz 8 dni... Dodam jeszcze, że bardzo bolą mnie sutki i dostałam strasznej grzybicy...Martwię się, ciąże raczej wykluczam, ponieważ się zabezpieczałam, ale czy wystarczająco? Czy możliwe abym była w ciąży? Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...