Skocz do zawartości
Forum

Bezpieczny seks a ciąża


Gość snowbaby22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość snowbaby22

Witam, 1.01.11 kochałam się z chłopakiem, to był nasz pierwszy raz. Mieliśmy prezerwatywę która nie pękła i się nie zsunęła i nie doszło w ogóle do wytrysku. Ostatni okres miałam 16 grudnia, dziś jest 3 styczeń i boli mnie brzuch, ale wydaje mi się ze jest to owulacja, no i jak zawsze mnie boli. Czy jest w tym przypadku możliwość zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się, abyś mogła zajść w ciążę, skoro wyeliminowałaś wszystkie czynniki ryzyka, jak pęknięcie czy zsunięcie się prezerwatywy a w dodatku nie było wytrysku. Takie już życie kobiety, że brzuch ją boli w związku z cyklem... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam w lutym tego roku ostatni raz ptzyjmowalam tabletki antykoncecyjne microgynon 21,od tego czasu ierwsze krawienie mialam po 25dniach,kolejne po 34,30,31.Zabezpieczamy sie za pomoca prezerwatywy.Ostatnią miesiaczke mialam 4.05.2015-ostatni nasz stasunek z prezerwatywą skonczyl sie wyciekiem nasienia na miednice partnera ale moje wargi sromowe dotknely tego jak schodzilam z partnera,do srodka nic nie wlecialo,prezerwatywaBylaNie uszkodzona.od razuUmylamSieJakie jest prawdopodobienstwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jakie są szanse na zajście w ciąże w przypadku gdy doszło do wytrysku w pochwie, używaliśmy prezerwatywy, ja byłam na partnerze i zostałam jeszcze jakąś chwilę po jego szczytowaniu w takiej pozycji nie wyjmując penisa z pochwy. Czy możliwe jest że sperma mogła wylać się z prezerwatywy i znaleść się u nasady członka a w związku z tym dostać się do pochwy? Dodam że ten stosunek odbył się na jakieś 5-7 dni przed spodziewaną miesiączką, bolesne piersi i brak upławów wskazywały na dni nieplodne.

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj po zdjęciu prezerwatywy umyliśmy dokładnie ręce i członka. Po około 20 minutach przerwy spróbowaliśmy 1 raz seksu analnego (bez zabezpieczeń, lecz z bardzo dużą ilością żelu intymnego nawilżającego). Podczas stosunku przez przypadek doszło dwa razy do 1-2sekundowego wejścia do pochwy na głębokość około 2-3cm.Do wytrysku nie doszło. Jaka jest możliwość zajścia w ciążę? Czy żel intymny spowalnia/zabija plemniki/preejakulat? Czy aby zajść w ciążę konieczna jest głęboka penetracja?

Odnośnik do komentarza

Witam, 31 sierpnia uprawiałam seks z moim partnerem. Ostatnia miesiączka rozpoczęła się 26 sierpnia, a mój cykl trwa 27 dni, więc kolejnej powinnam spodziewać się 22 września. Stosunek trwał maksymalnie 2-3 minuty. Stąd moje pytanie jak bardzo możliwe jest abym zaszła w ciążę, jeżeli stosunek był z prezerwatywą i bez wytrysku? Nie można tego nawet nazwać stosunkiem przerywanym, wytrysk nie nastąpił-ani w pochwie, ani poza nią. 3 tygodnie od daty ostatniej miesiączki byłam u ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Dziś z chłopakiem trochę się zabawialiśmy. Wyjątkowo miał dużo płynu preejakulacyjnego który znajdował się na moich dłoniach gdy go stymulowałam. Na zakończenie uprawialismy krótki sex z zabezpieczeniem. Po 2 godzinach po wszystkim wzięłam prysznic. Jestem 4 dzień po miesiączce. Mój cykl waha się między 28 a 30 dni. Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

ostatni okres miałam od 24.08 potem współżyłam z chłopakiem 7.09 zabezpieczeliśmy się prezerwatwą i nie miał wytrysku we mnie,ale podczas stosunku wyleciało mi bardzo dużo rzadkiego białego śluzu .Ostatnio bardzo dużo się stresowałam,zmieniłam dietę i wróciłam z dwumięsięcznego wyjazdu znad morza.Bardzo się denerwuje bo powinnam już dostać okresu,a jeszcze nie mam

Odnośnik do komentarza

witam! stosunek miałam w dni płodne, jednak wytrysk pomiędzy pośladki, zrobiłam 5 testów ciążowych - wszystkie negatywne, dostałam okres ale, krótszy o 1 dzień i rzadszy, beta hcg po 29 dniach od stosunku mi wyszło <0,1. mimo to mam powiększone piersi, tkliwe i od paru dni częściej oddaję mocz (praktycznie co 40 min) wątpie czy to ciąża, ale czy jest taka możliwość? czy to po prostu infekcja? skąd ta tkliwość i powiększenie piersi? proszę o odpowiedz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pieściłam się z partnerem tj. ocieranie członkiem o wargi sromowe, próba wejścia do pochwy (okropny ból już przy wejściu do niej, facet czuł, że wszedł tylko troszeczkę) potem seks analny. Wszystko w prezerwatywie. Bez wytrysku. Jestem siedem dni po okresie. Cykle nieregularne, ostatnie dwa 31 dni, poprzednie 26-28 dni. Po umyciu się i wytarciu na jednorazowym ręczniczku zauważyłam śladowe ilości krwi. Nadszarpną moją błonę? Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnią miesiączkę dostałam 12 września tego roku trwała normalnie 7 dni, przez ten czas licząc od pierwszego dnia cyklu przez 2 tyg regularnie współżyłam. Teraz jest 17 października a ja nie dostałam jeszcze okresu. Mam nieregularne cykle, ale zwykle w okolicach 12-15 dostawałam okresu. Zrobiłam kilka testów ciążowych każdy ujemny a 2 dni temu wykonałam test na beta-HCG z krwi i wynik wyszedł na poziomie poniżej 0,1. czy w takiej sytuacji jest możliwość żebym była w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

dzień dobry .Jakies 2 tygodnie temu zaczelam wspolzycie seksualne z moim partnerem.Pierwsze dwa razy był to stosunek przerywany,nie było to dość odpowiedzialne z naszej strony wiec dla bezpieczenstwa w ciagu 24 godzin zażyłam tabletke po.Pozniej kochalismy sie ok.3 razy z prezerwatywą,ale nie pekla ani nie zsunela sie ponieważ sprawdzilismy. Czy jest ryzyko ze moge byc w ciazy? bardzo sie denerwuje.

Odnośnik do komentarza

Prze stosunkiem moj partner zalozyl prezerwatywne, ale coś nie pasowało więc zdjął i założył jeszcze raz. Dopiero potem doszło do bardzo delikatnego stosunku.
Czy jest możliwość jakiegokolwiek dostania się plemników do pochwy?
W tym dniu byłam dzień przed okresem (lub nawet 1 dzien bo było plamienie ). Mając 15lat okres nie jest w 100% regularny Ale spóźnia mi się 3 dzien. Czy jest jakakolwiek możliwość zajscia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.W okolicy połowy lipca przespałem się z znajomą (bez zabezpieczenia, bez orgazmu ale wiadomo było kropelkowanie). Wiem, że okres miała w okolicy 04 lipca, potem przez pewien czas nie utrzymywaliśmy kontaktu więc nie wiem czy miała następny okres. Dowiedziałem się, że jest w ciąży podobno wg usg 8 tydzień ale nie wiem czy mówi mi prawdę, a nie chcę wdawać się w wyliczenia. Czy to może być moje dziecko ? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam 25.10 mialam dostać okres niestety tak nie bylo... Kiedys juz tak miałam ze sie spoznial dwa tyg po luteinie wystąpił po 3dniach. Bol brzucha normalnie jak przed okresem. 27.10 zrobiłam test wyszla jedna gruba krecha a druga ledwo widoczna. 28.10 zglosilam się do ginekologa wykonala usg dopochwowe , stwierdzila ze nic nie widzi i przepisała luteine 50mg 3x dziennie. Wczoraj wykonalam test i wyszedl negatywny. Na razie nie wystąpił okres po luteinie.

Odnośnik do komentarza

Witam, wspólżyłem ze swoją dziewczyną kiedy miała niepłodne dni, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, lecz nie od początku stosunku, dodarkowo wytrysk był już na zewnątrz, teraz spóźnia jej się okres już 3 dni, czy istnieje ryzyko że to ciąża, proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam. mam jedno pytanie. Moje cykle trwają 26-28dni. W 3dc miedzy mna a moim chlopakiem doszlo do zblizenie. Stosunke analny oraz troche sie oieraliśmy on o moje miejsca intymne. oczywiście chlopak miał założoną prezerwatywę. Napompowaliśmy ją, powitrze nie schodziło. Czy jest duze ryzyko ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam, 2 tygodnie temu podczas współżycia z partnerem doszło do pęknięcia prezerwatywy,od razu na drugi dzień wzięłam tabletkę "dzień po".okres miałam 3 dni wcześniej, od tego czasu przez dwa tygodnie co drugi dzień po 2-3 dni występuje krwawienie podobne do okresu. Co może ono oznaczać jeśli dwa dni jest,3 dni przerwy i znowu się pojawia itp i tak od 2 tygodni? Czy jest możliwość zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...