Skocz do zawartości
Forum

Czy można zajść w ciążę nie przebijając błony dziewiczej?


Gość kad123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość labiryntka

Współżyłam z chłopakiem 31 grudnia pierwszy dzień okresu miałam mieć ok. 10 stycznia (ok. bo mój cykl jest nieregularny) dzisiaj jest 17 styczeń a okresu nadal nie ma…zaczynam się bać…czy to czasem nie jest ciąża?...dodam jeszcze, że doszło do zbliżenia dwa razy, pierwszy raz kochaliśmy się z zabezpieczniem, natomiast drugi raz bez, ale był to stosunek przerywany…boję się, że podczas pierwszego stosunku niewielka ilość spermy z prezerwatywy mogła zostać na penisie i podczas drugiego stosunku mogło dojścćdo zapłodnienia…10 stycznia zamiast okresu miałam niewielkie plamienie trwające 2 dni…niepokojącym jest również to, że 16 stycznia kochałam się z chłopakiem a po stosunku na bieliźnie zauważyłam niewielką plamkę krwi…jutro rano zrobię test ciążow, ale chciałabym dzisiaj przeczytać wasze opinie na ten temat…

Odnośnik do komentarza

Stosunek przerywany to ogromne ryzyko, zatem niestety jest szansa, że doszło do zapłodnienia. Wykonaj test ciążowy, ale najlepiej udaj się do lekarza, żeby porozmawiać o tej niepokojącej plamie krwi. Pomyśl może nad tabletkami - uregulują Ci okres i będziesz zabezpieczona przed niechcianą ciążą.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewien problem. Wczoraj chcieliśmy z chłopakiem pierwszy raz współżyć. sprawdziłam czy mam dni płodne, okazało się, że nie mam. Spróbowaliśmy bez prezerwatywy, ale to był tak okropny ból, że nie wytrzymałam nawet tego wejścia. Nie doszło do przebicia błony dziewiczej. Później próbowaliśmy z prezerwatywą, ale również bezskutecznie. Kiedy poszłam do toalety, z mojej pochwy coś wypłynęło, i obawiam się, że to mogła być sperma, choć pewna nie jestem. Moje pytanie to, czy możliwe jest, abym była w ciąży, mimo dni niepłodnych i nieprzebicia bony dziewiczej ? jakie są szanse na to, że mogłam zajść w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...