Skocz do zawartości
Forum

Czy można zajść w ciążę nie przebijając błony dziewiczej?


Gość kad123

Rekomendowane odpowiedzi

nie dostałam jeszcze pierwszej miesiączki i jestem dziewicą.z moim chlopakiem sie przytulalismy nago i wyciekneła mu sperma na moje okolice intymne najpierw umyłam ją żelem potem wytarłam chusteczką i potem mydłem. Czy to możliwe zebym byla w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość student91

jestem dziewica nie wiem czy ma to jakis wpływ, uprawiałam z swoim chlopakiem petting tzn. palcówke (na palcu mogła się znajdowac sperma) spoznia mi sie okres, odczówam lekkie kucie w lewym boku, boli mnie takze czasem kręgosłup cześć ledzwiowa zrobiłam 3 testy roznych firm i w roznych dniach wszytkie wyszly negatywne czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy???

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinaxg

Witaj,
w ciążę można zajść dopiero w momencie, gdy następuje owulacja, czyli w czasie cyklu miesiączkowego. Jeśli nie miesiączkujesz, nie powinnaś się obawiać zapłodnienia. Pamiętaj jednak, by w przyszłości uważać, stosować zabezpieczenie i przemyśleć decyzję o współżyciu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość kamisia2508

Witam, mam pewien problem. Ogólnie nie spożywam alkoholu, ale w niedziele wypilam troszkę za dużo i zwymiotowałam po około 5 minutach po wzięciu tabletki. Następnej niestety nie połknełam. Więc ta napewno nie zdążyła się wchłonąć. Dodam jeszcze ze powinnam wziąśc tą tabletke o 20 a wziełam ją około 2 w nocy. Są to tabletki m*** 21. Jest to 3 tydzień przyjmowania tabletek. Z niedzieli na poniedziałek zwymiotowałam tą tabletke a w poniedziałek wieczorem uprawiałam sex. A więc moje pytanie brzmi czy jest ryzyko zajscia w ciąże? Jeśli tak to czy duże? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam , Czy jest możliwosc aby moja dziewczyna zaszła w ciążę jeśli nie uprawialismy pełnego stosunku tylko żołądź mojego penisa znajdował sie w dziewczynie czyli wchodziło tam jakieś 3 max 4 cm. czyli dotykał błony dziewiczej(bo to była pierwsza taka próba bo nigdy nie współżyliśmy) a w dodatku nie miałem wytrysku ??? Jedyna moja wątpliwość jest powodowana tym ,że jest mozliwość ,ze na moim penisie był fragment wydzieliny która możliwe ,że mogła zawierać jakieś śladowe wielkości plemników. Proszę o szybka odpowiedź. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

19 lat a takie problemy.... Mam poważny problem.. aż mi głupio o tym pisać, ale jestem spanikowana. z soboty na niedziele nie wytrzymaliśmy z moimi chłopakiem. Bawiliśmy się swoimi narządami. W pewnej chwili on włożył na chwile swojego penisa, dosłownie na 2-3 sekundy , nie było nic ani wytrysku w tym momencie ani później. Czy jest możliwość ciąży? A dziś tj. poniedziałek dostałam miesiączkę, zawsze były to dla mnie bolesne dni, ale dziś aż wyłam z bólu. Proszę o szybką odpowiedz..nie wiem co mam robić...

Odnośnik do komentarza
Gość malenstwo89

Witam, jestem 20 letnią kobietą. W czasie ostatniego tygodnia przyjmowania tabletek (konkretnie przy 19 tabletce) współżyłam po czym po zakończeniu opakowania nie zażyłam następnej tabletki z kolejnego blistra, a zrobiłam normalną 7 dniową przerwę. Dziś jest 1 dzień tej przerwy a ja się rozchorowałam i lekarz przepisał mi antybiotyk obniżający działanie antykoncepcji. Mój problem polega na tym, czy mogę wziąć ten antybiotyk nie obawiając się, że zajdę w ciąże z poprzedniego stosunku? Wiem, że plemniki w ciele kobiety mogą żyć kilka dni po stosunku, oraz że powinnam się zabezpieczać w trakcie przyjmowania antybiotyku oraz 7 dni po zakończeniu, jednak jak to jest z antykoncepcją wstecz? Od ostatniego stosunku minęło dopiero 3 dni. Z góry dziękuję za odpowiedź, gdyż nie wiem czy mam wziąć antybiotyk czy dla bezpieczeństwa przemęczyć się z chorobą i zacząć brać go później.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Nie do końca rozumiem, co masz na myśli, pisząc "jak długo muszę czekać?". Domyślam się, że chodzi Ci o okres. Niestety, nie wiem, jak wyglądało Twoje życie seksualne od momentu odstawienia pigułek. Jeśli współżyłaś w czasie dni płodnych, istnieje ryzyko, że zaszłaś w ciążę. Jeśli jednak tak nie było, to musisz koniecznie skonsultować się z lekarzem. Możliwe, że przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych spowodowało zmiany hormonalne i zaburzenia w Twoim cyklu miesiączkowania. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość malinowaaona

Witam mam pytanie.Ostatnio dokładnie 29 grudnia pieściłam sie z moim chłopakiem nie doszło do pełnego stosunku.Miesiaczke powinnam dostać 2 stycznia dzis robiłam test i wyszedł negatywny lecz po pół godz pojawila sie druga ledwo widoczna kreska dosłownie jak cień zamiast różowej niem wiem co to oznacza na ulotce pisało że test trzeba odczytać w przeciągu 5 minut bo potem może byc sfałszowany.Brzuch mnie boli i mam czułe piersi jak do miesiączki i jest tak już od 1 stycznia i trwa to do dziś.Nigdy tak nie miałam bardzo mnie to niepokoi prosiłabym o jakaś rade z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Witaj,
dość trudno jest udzielić Ci pewnej odpowiedzi. Jak wiesz, istnieje możliwość zapłodnienia bez udziału spermy, jedynie poprzez śluz. Jeśli jednak Twoja dziewczyna nie miała akurat dni płodnych, nie musisz się obawiać, że zaszła w ciążę. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Gość zamyslonaXXX

Kochalam sie pierwszy raz z narzeczonym 1 stycznia (z prezerwatywa) 2 stycznia dostalam krwawienia dzisiaj tzn 5 stycznia sie konczy. Chlopak nie skończył. 3 stycznia z nerwow zrobilam test ciazowy, ktory wykazal, ze nie jestem w ciazy. Zastanawiam sie czy na pewno nie jestem w ciazy, i czy byla to miesiaczka ktora powinnam dostac w sobote, miesiaczki byly mniej wiecej regularne poniewaz pol roku bralam hormony skonczylam brac ponad 2 miesiace temu. Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość jadwiga9u

Witaj,
czas, jaki potrzebny jest do połączenia komórki jajowej i plemnika to 72 godziny (3 doby), czyli tyle, ile minęło od Waszego ostatniego współżycia. Jeśli Twoje jajeczkowanie przypadło dokładnie w dniu stosunku, to prawdopodobnie nie masz się, czego obawiać.

Jeśli chodzi o przyjmowanie antybiotyku, to powinnaś porozumieć się z lekarzem. Może spróbuj zadzwonić do swojego lekarza rodzinnego lub ginekologa - oni na pewno udzielą Ci bardziej fachowej porady.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Mam 19 lat. prosze o pomoc. kilkakrotnie próbowalismy z chlopakiem wspolzyc ale odsuwałam sie bo bolało, kiedys poleciało troche krwi ale na pewno blona nie została przebita.uprawiamy tylko petting. ostatnio doszło do tego ze mialam dni plodne i owulacje ocieraliśmy swoje narzady płciowe, chlopak mial wytrysk prosto na pochwe, i wejscie do pochwy. czy moglam zajsc w ciaze? okres mi sie zbliza ale nie mam zadnych objaw okresu, loekko tylko bola mnie piersi co wczesniej strasznie bolały.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
co prawda mnie nie dotyczył ten problem - zanim zaszłam w ciążę, używałam z moim partnerem prezerwatyw, ale słyszałam od mojej koleżanki, że jej kuzynka przez 5 lat brała tabletki antykoncepcyjne, a potem poroniła dwie ciąże. Nie wiem, ile jest w tym prawdy i co było rzeczywistą przyczyną utraty obu tych ciąż, ale chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witaj! Podstawowe pytani brzmi: czy miałaś akurat wtedy dni płodne? Jeśli tak, to niestety istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Jeśli nie, to oczywiście nie masz się, czego obawiać. Pamiętaj, żeby w takich sytuacjach zawsze stosować dodatkowe zabezpieczenie, np. w postaci prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza
Gość dobrasdenver71

miesiac po odstawieniu tabletek nie wspolrzylam wogule, po miesiacu bylam przekonana ze dostane niedlugo miesiaczke tak sie tez czulam, no i zaczelam normalnie wspolzyc, niestety miesiaczki nie dostalam do tej pory, nie wytrzymalam i kupilam test i wg. testu nie jestem w ciazy, niestety miesiaczki dalej nie ma...

Odnośnik do komentarza

Witam! Nieregularne miesiączki są w przypadku nastolatek normalną sprawą. Skoro zrobiłaś trzy testy ciążowe i ich wynik był negatywny, nie powinnaś się obawiać, że jestem w ciąży. Pamiętaj jednak, żeby następnym razem być bardziej ostrożną.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Witaj,
na podstawie tego, co mówisz, bardzo trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy jesteś w ciąży. Jeśli jednak piszesz, że jesteś nadal dziewicą, to nie powinnaś się obawiać. Pamiętaj jednak, żeby w przyszłości być bardziej ostrożną. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
na pewno nie jesteś w ciąży. Takie zachowanie uniemożliwia zapłodnienie, tym bardziej, że nie miałaś dni płodnych. Na przyszłość radzę jednak zadbać o zabezpieczenie, by seks był przyjemnością i nie wiązał się z niepotrzebnym stresem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...