Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku przerywanym


Gość zalamana273

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana273

kochałam się z chłopakiem 3 razy pod rząd, spuszczał się na ręcznik wytarł tym ręcznikiem i kochaliśmy się dalej czy mogłam zajść w ciąży, były to dni płodne. nie jestem pewna czy spuścił sie do środka bo po 2 stosunku coś mi wypłyneło jak dotchnełam palcem to było troche lepkie i jak by troche piany

Odnośnik do komentarza

Hej. Stosunek przerywany jest niestety zawodną formą antykoncepcji ( sprawdź ile wynosi wskaźnik Pearla), bo w płynie preejakulacyjnym znajdują się plemniki, które mogły być wprowadzone do twojego organizmu. Jednak prawdopodobieństwo nie jest zbyt duże. Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki i następnym razem przyjmijcie lepszą metodę antykoncepcji:)

Odnośnik do komentarza

Nie róbcie tego więcej, bo może się to skończyć ciążą (chyba że już jesteś w ciąży, bo istnieje taka możliwość). Po pierwszym wytrysku, nawet po wytarciu ręcznikiem, na członku chłopaka mogły się znajdować plemniki. Jeśli stosujecie metodę przerwaną to zasada jest taka, że pierwszy stosunek jest bez gumki, ale jeśli chcecie się kochać drugi raz za chwilę to albo gumka albo prysznic (choć ja bym wtedy też nie była pewna). Poza tym stosunek przerywany nie jest najlepszym sposobem zapobiegania ciąży, w ogóle nie jest zaliczany do metod antykoncepcyjnych, a dodatkowo wiąże się też ze stresem, jeśli Ty lub on będziecie się zastanawiać, czy zdążycie się wycofać w odpowiednim momencie. Zrób test! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość bl...at

Witam, z 6.05 na 7.05 kochałam się ze swoim narzeczonym. No i wytrysk był we mnie, miałam wtedy dni płodne. 7.05 prawdopodobnie miałam owulacje ( ból podbrzusza i prawego jajnika). I teraz się zastanawiam czy mogę być w ciąży? Wczoraj i dziś zauważyłam biały, nie ciągnący się śluz, konsystencji jak budyń. Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość k7...in

Witam,
współżyłem z dziewczyną z zabezpieczeniem(prezerwatywą) na około 2 tyg. przed okresem (dziewczyna mówiła że prawdopodobnie ma dni płodne), był wytrysk, po około 24h współżyliśmy ponownie najpierw z zabezpieczeniem a później bez jakieś 2 min. Okres dostała tak jak się spodziewała (nie prowadzi kalendarzyka lecz ma w miarę regularnie), dzień przed okresem całą noc wymiotowała oraz miała bóle brzucha , lecz jej brat w tą samą noc przechodził przez to samo. na drugi dzień mówiła iż czuje dziwny ból brzucha jakby coś przykleiło się jej do brzucha. Moje pytanie jest jak duże ryzyko zapłodnienia wiąże się w wyniku wcześniejszego współżycia bez zabezpieczenia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...