Skocz do zawartości
Forum

Zakochałam się w przyjacielu, który ma internetową miłość


Gość ComeBackBaby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ComeBackBaby

Cześć, mam 17 lat i zakochałam się w swoim przyjacielu, który ma internetową miłość (właśnie tak bym to nazwała). Mój przyjaciel był na kolonii w Anglii, na której było dużo osób z zagranicy, tam właśnie poznał swoją "miłość", uroczą Filipinkę. Gdy tam był, cały czas wysyłał mi ich wspólne zdjęcia, a ja głupia pisałam mu, że się cieszę, że kogoś tam poznał. Gdy wrócił parę dni temu do Polski, to cały w skowronkach. Myślałam, że umrę z zazdrości, on nie wie, że mi się podoba. To uczucie czuję od Sylwestra. Wkurza mnie to, że coraz rzadziej się spotykamy, bo jego ,,piękność" na niego czeka w internecie. -,- Praktycznie codziennie w nocy przez niego płaczę, myślę o nim... Nie wiem co mam z tym już robić.

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

może to zabrzmi okrutnie, źle ale poczekaj, takie związku rzadko kiedy wychodzą a biorą pod uwagę odległość i wasz wiek skończy się szybciej niż się zaczęło. Aczkolwiek bierz pod uwagę także to że nic z tego może nie wyjść, ponieważ jeśli on Cię traktuję jak kumpelę to być może nic więcej do ciebie nie czuje i nie poczuje...

Odnośnik do komentarza

Masz dwa wyjście:
1. Czekasz cierpliwie i nic nie mówisz mu o swoich uczuciach
2. Mówisz mu o tym co do niego czujesz.
Innego wyjścia nie masz. Każda z tych opcji ma swoje plusy i swoje minusy musisz tylko zrobić bilans co Ci się bardziej opłaca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...