Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co zrobić, żeby odzyskać chłopaka?


Gość zalamana273

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana273

Jestesmy razem 4 miesiace wiem ze byl zazdrosny ale nie bylo powodow do tego sprawdzal mi telefon jak sprawdzilam jego komputer byla awantura zaczelo sie juz psuc miedzy nami kocham go nad zycie nie zabranialam mu niczego staralam sie robilam duzo dla niego poswiecalam mu sie nie odmawialam mu niczego a on mnie zostawil pare razy zrobilam mu awanture o zdrade pomoz co mam robic czce go odzyskac za wszelka cene tydzien temu odeszedl

Odnośnik do komentarza

Dajcie sobie trochę czasu na ochłonięcie i przemyślenie swoich zachowań. Taka kontrola nie wróży związkowi zbyt dobrze. Związek musi opierac się na miłości i zaufaniu. Ciągłe sprawdzanie telefonów, maili, wszelkich rozmów i oskarżanie o zdrady wyniszcza związek, prowadzi do kłótni a w konsekwencji do rozstania. Musicie ze sobą szczerze porozmawiać i zastanowić się nad tym czy Wasza zazdrość nie jest zbyt przesadna. W końcu macie też swoje własne życie, znajomych itp. Jeśli się kochacie będziecie sobie wierni, jesli nie, to nawet codzienne sprawdzanie komórki nie uchroni przed zdradą. Porozmawiajcie ze soba szczerze i ustalcie pewne kompromisy, ale tez nauczcie sie sobie ufać i nie bądźcie przesadnie podejrzliwi. Jesli Twój chłopak oskarża Cię o zdradę, warto zastanowić się czy jego przesadna zazdrość nie jest syndromem Otella. W takiej sytuacji, jesli chcielibyście ze sobą być, konieczne będzie rozmowa z psychologiem. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Cześć,
można powiedzieć, że byłam w podobnej sytuacji... według mnie powinnaś ochłonąć, odpocząć od czegoś takiego oraz od niego... co to ma znaczyć, że sprawdzał cie? Podstawą związku jet zaufanie.
Jeżeli naprawdę cie kochał bądź mu zależy powinien się w niedalekiej przyszłości do ciebie odezwać. Nie przejmuj się moja droga, jeżeli poczuje co stracił wróci do ciebie jak bumerang. Jak wróci - wzięła bym go na porządną rozmowę, o waszych oczekiwaniach, planach, celach oraz prosto z mostu... jakie jest wasze wyobrażenie związku.
Jeżeli nie wróci, to może i lepiej... ponieważ nikt nie chce czuć się niepewnie w związku i być sprawdzanym.
Albo się ufa drugiej połówce albo i nie.
Dasz radę wierze w ciebie!
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...