Skocz do zawartości
Forum

Przepraszam za wszystko


Gość 148

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w tej chwili mam wrażenie że nawet najdrobniejszy incydent,głupi impuls z czyjejś strony,blachostka byłaby w stanie mnie do tego popchnąć.Słowa dziecka któro powiedziało że jego Mama nigdy nie spaliła gofrów tak jak ja.Rzuciłam ciasTem i stwierdziłam że do niczego się nie nadaję.Nawet dziecko umie mnie zdeptać.Obym znalazła siłę żeby przetrwać

Odnośnik do komentarza

pitcom - religia robi Cię w konia. Nie ma żadnych prawidłowych wartości i prawdopodobnie żadnego Boga. Przywiązanie jest naturalne a złe jest to, że ktoś lub coś to zakłóca. Dzieje się tak dlatego, że ludzie nie rozwijają się tylko tępią innych np bogatych i w głowie osoby przywiązanej do pieniędzy powstaje myśl, że to źle i wtedy zaczyna to tracić - bo nie wierzyła sobie tylko tym zawistnym ludziom. Podobny mechanizm jest gdy ktoś jest pewny swoich umiejętności ale uwierzy komuś kto mówi, że tak nie jest (to uwierzenie jest chociażby podświadome) dlatego każdy powinien wzmacniać samoocenę i wywalać z głowy takie teorie jakie tu przedstawiłeś (prawidłowa hierarchia, bóg itd).

Odnośnik do komentarza

Ja wierzę w Boga całym sercem,bez niego już by mnie tu nie było.Zawsze proszę Go o siłę żeby się nie poddać i On mnie motywuje.Gdy czuję że moje myśli przerastają mnie,że jestem w stanie im się poddać,przypominam sobie o Nim,o tym ile dla mnie zrobił i wiem że bym Go zawiodła,widzę Jego smutne oczy że do tego dopuściłam.Chociaż to dla mnie jedyne rozwiązanie

Odnośnik do komentarza

Dziękuję.W ostatnim czasie zwątpiłam że można mi pomóc.Straciłam całkowicie nadzieję,straciłam siły.Nie chcę nawet zawracać komukolwiek głowę...czuję się ciężarem.Nie wiem dlaczego jestem taka słaba,że nie potrafię poprostu ŻYC

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Trzymaj się ,na pewno dasz radę a wiara w Boga dodaje Ci sił i o to chodzi.
Nie wątpij,nie trać nadziei a bedzie Ci dane jeszcze cieszyć sie życiem.Działaj bo po to Bóg dał nam lekarzy,psychologów żebśmy korzystali z ich pomocy a nie tylko czekali na cud.

Powodzenia i nie zrażaj się niektórymi wpisami bo szkoda dyskutować z kimś,kto nie potrafi uszanować innego światopoglądu niż własny.

Odnośnik do komentarza

Witam przypadkiem myszkuje internet siedzac w ubikacji ze wzgledow..meza alkoholika.ktorego pcham na leczenie i nic.rok temu zglosilam przymusowe leczenie bo juz dosc.czytam wszystkie podpunkty znecania sie psychicznego i fizycznego i wszystko jest u mnie.stwierdzając ze z moim mózgiem wszystko dobrze. Ze po 14latach znsjomosci 12malozenstwa lepirj nie bedzie.po ilus probach ucieczki i rozwodu zawsze przebaczalam .patrze w lustro los mnie oszczedza zmarszczek brak moze tu pare kilo za dużo ale nie jest zle.widze ladna kobiete ktors majac silny jakwydawaloby die charakter jest slaba niemogac uwolnic sie od nirgo jak od sekty.mam prace .moze niezbyt stabilna ale mam.znajde inna.znajomyvh rodzina odcisl kontakt.z niektórymi wstyd z nim pojsc choc jsk mowia kpl ciacho.łóżko od miesiąca nir spimy razem.mowi ze jestem za gruba i mu nie staje.chovbym nawet jaka chuda byla dla niego zawsze za gruba.powiem ze co mmie boli to ze jestem ladna kobieta i wiem i widze.ale od poczatku zazdosc chorobliwą i nawet podcxas pierwszego razu rozebrana gola stansl przedena i ze mnie lzal.nie jestem morfologi innej niz srednia krajowa ni otylosci.5kilo powyzej dtandardu 176.70kg .mam dzieci piekne zdowe i bydle w domu.boje i balam sie samotnosci kto mnie zechce jak sobie poradze sama.od czego zaczac? Mam wrażenie przegralam zycie.nie wyszlam za maz z milosci. .i tez czasem mam mysli j as k ta pani.chvislabym zmienic zycie zaczac wszystko od nowa ale nie wiem od czego msm zaczac.

Odnośnik do komentarza

Dzieci siłą to prawda.Ty przynajmniej widzisz w sobie kobietę silną,ładną i wisi Ci co on mówi.Znasz swoją wartość.Ja nie mam wartości,czuję się brzydka,stara a słowo że przytyłam jest w stanie wywołać u mnie myśli żeby ze sobą skończyć.Do tego też sięgam po alkohol i to jest sposób żeby uciec od problemów i znów nasuwa się mysl że jestem nic nie warta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...