Skocz do zawartości
Forum

Preejakulat na palcach a ryzyko ciąży


Gość yasmin.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś dwa miesiące temu uprawiałam z moim chłopakiem petting i kiedy ja pieściłam go ręką to czułam ten płyn preejakulacyjny i stało się tak , ze ja przestałam się z nim już tak "bawić" i złapaliśmy się za ręce na których ja miałam ten płyn no i potem on wziął i włożył swoje palce do mojej pochwy i mam takie pytanie czy jest możliwość żebym zaszła w ciąże ? No mi osobiście wydaje się , ze szanse są nikłe no ale na tych wszystkich forach różnie ludzie piszą ; / no i jeszcze dodam , ze on dotknął dłonią swojego penisa ale to tak przez bieliznę nim mi włożył te palce . I to na sto procent był tylko płyn nie sperma . No i później dostałam okres ale tydzień za wcześnie i teraz mam również okres i też go dostałam za wcześnie , no ale mam nieregularną miesiączkę . Zresztą zauważyłam dzisiaj że jak dotykam swój brzuch tak poniżej pępką takimi mocniejszymi ruchami to mnie boli i to dosyć mocno . Bardzo sie martwie : (

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest bardzo małe, prawie zerowe. Jednak dla świętego spokoju radzę wykonać test ciążowy. Po co się stresować niepotrzebnie? Niepokojące są te Twoje nieregularne miesiączki. Powiedź o tym lekarzowi. Nieregularny okres może być symptomem choroby, którą trzeba leczyć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, 8/9 listopada pieściłem się ze swoją dziewczyną, dotknąłem mojego członka, na którym znajdował sie preejakulat. Wytarłem palca w ubranie i po jakiejś chwili na dosłownie chwilke umieściłem palca w pochwie, bardzo płytko. Dziewczyna ma nieregularny okres, potrafi nie mieć go 2/3 msc. Panikuje, okres powinien być 10 listopada lecz ma nieregularny, naczytałem sie za dużo róznych informacji, i boję się. Jest ona często zmęczona, lecz może to przez stres w szkole. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...