Skocz do zawartości
Forum

Pompki w wieku 14 lat


Gość nikodemsz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nikodemsz

wItam, mam 14lat 01.24 będe miał15,waże 60kg, moj wzrost wynosi 168cm.jestem chłopakiem,Uprawiam BARDZO Aktywny tryb zycia, od 6roku zycia gram w pilke nozną, chodze caly czas itensywnie na treningi 2 razy w tygodniu, rok tmeu zaczolem uprawiac lekka atletyke, niemoge tych dwoch sportow ze sobą połaczyc;/ niestety lekkoatletyka mi nie daje teraz radosci, zbyt duzo stresuje się przed zawodami. Planuje isc w strone piłki noznej.w oby tych dyscyplinach jestem powyzej przeciętnego stopnia. W 5klasie bylem na mistrzostwach polski w skoku w dal. w pierwszej gimnazjum skakalem 5.40. na 60m w 6 klasie miałem czas 8.00, w I Gimnazjum na 100m mialem czas 12.48. W pilce idzie mi rowniez bardzo dobrze, chciala mnie druzyna ktora wygrała mistrzostwa polski w turnieju COCACOLA. jest ona bardzo znana w polsce. jestme bardzo silny, narazie nie poznalem nikogo silniejszego w moim wieku. Na sztandze w pierwszej gimnazujm podnioslem 58kg. w II narazie nie podnosilem. Takze nie poznalem zadnego rowiesnika ktory by mial tak wyrobione miesnie co ja, brzucha, plecow ,klatki piersiowej i rąk.takze jestem abrdzo szybki,skoczny i silny. juz od 9roku zycia co miesiac nieraz co 2 miesiace mam takie małe napady ze zaczynam robic pąpki, to sa 3 serie po 12pompek. trwaja one od 2dni do 7dni. I nie wiem czy przez nie nie nabieram wagi. Boje sie ze ona mi moze przeszkodzic w szybkosci. Wiec mam pytanie CZY PRZEZ ROBIENIE POMPEK STRACE SZYBKOSC? lUB MOGE WYGLADAC czasem jak KULTURYSTA? bo tego bym nie chciał. I czy moge w moim wieku robic co jakiś czas pompki.Co moze sie stac poprzez robienie pompek co jakis czas. I Jaka wage powinienem osiagnac zeby nie byc za krzepkim i byc szybkim.Wiem zeby byc szybkim trzeba byc troche szczuplejszym niz inny

Odnośnik do komentarza

możesz robić pompki. Nawet jest to wskazane jak chcesz mieć silniejsze ręce , biceps etc.

Ja mam 172 , 13 lat ( rocznikowo 14 ) 1 GIM. I waże 64 kg. Chciałbym mieć więcej mięśni i nie jestem gruby , ale co zime tyje i mam mały wałeczek :P

Muszę go zrzucić ! Jak ćwiczysz w domu , jesz słodycze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...