Skocz do zawartości
Forum

Pęknieta prezerwatywa podczas stosunku


Gość Lucy0094

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zwracam sie z ogromną prośbą o pomoc. Wczoraj, w pierwszym dniu po miesiączce, kochałam się z moim chlopakiem i niestety pękła prezerwatywa, żeby było gorzej to niestety doszedł w środku... Zastanawiam się jakie jest ryzyko zajścia w ciąże. Teoretycznie od dwóch dni zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne, yasminelle, ale nie tak jak w ulotce sugerowali, ze najlepiej w pierwszym dniu miesiączki, tylko dopiero piątego dnia... Czyli przez tydzień powinnam sie jeszcze dodatkowo zabespieczac... Dodatkowo mam dosc nieregularnie okres.", wiec nie jestem w stanie wyliczyc dni płodnych. Tak mniej wiecej to wygląda, więc moje pytanie brzmi czy mam się martwic i ewentualnie poprosic ginekologa o tabletke 72po?

Odnośnik do komentarza

różnie to bywa, skoro masz nieregularny okres to rzeczywiście ciężko wyliczyć dni płodne. Teoretycznie po miesiączce są dni niepłodne jeśli Twój cykl jest dłuższy niż 20 dni bodajże. Moim zdaniem nie ma co brać tabletki po skoro bierzesz tabletki anty. One już działają może nie w 100% ale coś tam już robią, więc nie ma sensu abyś faszerowała sie dodatkowo hormonami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...