Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe jest zajście w ciążę przez preejakulat?


Gość tamten

Rekomendowane odpowiedzi

Petting bez penetracji w czasie owulacji, możliwość jednego otarcia penisa z preejakulatem o pochwę. Okres 3/4 dni opóźniania. Skąpy, krótki trwający 4 dni. Cykl 24-29 dni. Bóle jajnika przez cały cykl. Tydzień przed następnym okresem ból podbrzusza, 2 dni przed wrażliwe piersi. Czasami się zdarzały przed okresem. Bóle podbrzusza mocne zawsze + obfita miesiączka. Możliwość zajścia w ciąże, czy bardziej choroba? Zastanawiam się nad torbielem na jajniku.

Odnośnik do komentarza

witam, czy jest możliwość ze uprawiając z chłopakiem petting,mogłam zajść w ciążę poprzez wprowadzenie niewielkiej ilości preejakulatu na palcu do pochwy(możliwe że został wytarty o brzuch)? jestem 3 dni przed miesiączką zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny a bardzo bolą mnie piersi, proszę o szybką odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Dwa tygodnie temu miałam z chłopakiem nieudany pierwszy raz. Doszło do penetracji bez zabezpieczenia, bez wytrysku 'wewnatrz' (dokończyliśmy oralnie, jedyny kontakt ze spermą miały moje usta). Czy istnieje możliwość zapłodnienia preejakulatem? Dodatkowo podejrzewam u siebie zakażenie grzybicze (od tygodnia) a przeczytałam ze to częsty objaw ciąży bóle piersi od wczoraj. Miesiączki bardzo nieregularne w związku z problemami hormonalnymi, niemożliwe określenie dni płodnych.

Odnośnik do komentarza

Witam , chciałbym sie dowiedzieć czy jest jakies ryzyko ciąży po pettingu .. Dotknąłem raz przez przypadek palcem preejakulatu i pieściłem dziewczynie przez spodnie pochwe .. piesciłem dosyć mocno ze na pewno wytarłem jej w spodnie ten preejakulat o ile on tam był o po 5 min zdjęła troche spodnie i zacząłem pieścić jej łechtaczkę .. ryzyko ciąży jest ? Dziś powinna dostać okres ale jeszcze go nie dostała . Bardzo prosze o odpowiedz ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...