Skocz do zawartości
Forum

Plamienia a brak okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tutaj bo chcę się poradzić kobiet które miały problem podobny do mojego. Chodzi o dziwne plamienia które miałam ponad tydzień temu, miałam wtedy umówioną wizytę u ginekologa jednak przez plamienia wizytę odwołałam bo myślałam że dostanę okres... myliłam się, do tej pory nic się nie stało. Okres spóźnia mi się już ok. 3 tygodni i strasznie się stresuję. Współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia jednak nie skończył bo sytuacja na to nie pozwoliła. Od niedawna towarzyszą mi bóle podbrzusza i lekkie bóle piersi przy dotykaniu, są też one lekko twardawe. Nie wiem co mam robić, aktualnie nie mam pieniędzy na test ani prywatnego ginekologa a na NFZ będę musiała czekać jeszcze miesiąc... Zrobiłam wczoraj test ciążowy, był on negatywny, jednak nie jestem przekonana co do jego wyniku

Odnośnik do komentarza
Gość Ola.tamtaramtam

Dziewczyny mam pytanie, jutro czyli 12sierpnia mam dostac okres 10sierpnia odbylam stosunek plciowy zakonczony wytryskiem do pochwy, dzis mialam lekkie bez bolesne plamienie a nawet nie moge nazwac tego plamieniem poprostu rano po przebudzeniu zobaczylam brudne majtki z brozowo-czerwonego sluzu. na poczatku myslalam ze to okres ale do teraz niema nic wiecej... niech mi ktos cos doradzi czy moglo dojsc do zaplodnienia. odpowiem ze miesiac temu przestalam brac tabletki z przyczyn zdrowotnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...