Skocz do zawartości
Forum

Cieknący katar a alergia na mleko modyfikowane


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, u mojego rocznego synka od około trzech tygodni utrzymuje się cieknący katar, na zmianę z zielonkawo żółtym. Dziecko było karmione Bebilonem pepti 2, a od około 4 tygodni, po stopniowym wprowadzaniu przeszliśmy na zwykły Bebilon 3. Dwóch pediatrów nie potwierdziło żadnej choroby, płuca super, oskrzela również, w uszkach również super. Ma zaróżowione gardełko, ale jak twierdzą pediatrzy od intensywnego kaszlu spowodowanego cieknącym po ścianie gardła katarem. Jeden z lekarzy zasugerował mi alergię i zalecił stosowanie Delortanu (roztwór), niestety po 4 dawkach katar nadal się utrzymuje. Czy możliwym jest aby synek był uczulony na nowe mleko? Podkreślam, że kupki są super, dwa razy dziennie, a brzuszek go nie boli oraz nie zauważyłam żadnych zmian skórnych na ciele. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Lawendowa

torchę dziwny był by to objaw alergii na mleko ale może... a może jest uczulony na coś innego i tylko zbiegło się to w czasie? może jakieś pyłki? teraz jest sezon koszenia trwa to może coś innego go uczula

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...