Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha i krótkie krwawienie a ciaża


Gość Brixx7111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Brixx7111

Witam. Okolo 5 tygodni temu postanowilismy z dziewczyna ze zaczniemy uprawiac seks, dIewczyna byla jeszcze dziewica. Byl to tydzien po okresie, bardzo ja bolalo ale nie krwawila. Po stosunku kilka dni ja tam bolalo i mozna bylo zauwazyc brazowa wydzieline. Zabezpieczylismy sie. Teraz spoznial jej sie okres o jakies 7/8 dni, nie miala zadnych oznak okresu a zawsze kilka dni wczeaniej bolaly ja piersi i brzuszek. Dzisiaj zaczal bolec ja brzuszek i troche krwawila lecz po kilku godzinach krwawienie ustalo. I boimy sie ze jest w ciazy. Co moze byc tego przyczyna? Bardzo licze na szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 5 lipca, współżyłam z chłopakiem 12 lipca, stosowaliśmy prezerwatywe. Po paru dniach poczułam swędzenie i pojawiło sie plamienie. Byłam u ginekologa i przepisał mi cyclonamine i pimafucin. Nastepnego dnia pojawilo sie krwawienie i bole podbrzusza (19 dzien cyklu). Możliwe że to ciąża? Czy po prostu infekcja?

Odnośnik do komentarza

Witam. Znowu pisze. Okres 06.09-10.09, wspolzycie od 16.09 bez zabezpieczen. Wczoraj lekkie plamienie na brazowo, pierwszy raz zauwazylam bardzo wudoczne zyly na piersiach, dzisiaj wodniste krwawienie w 20 dniu cyklu. Do miesiaczki troche zostalo. mam to odbierac jako miesiaczke czy jak? Dodam, ze chcielismy trafic w sedno czyli w ciaze, jestem zdezorientowana teraz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...