Skocz do zawartości
Forum

Śluz płodny po skróceniu przerwy w antykoncepcji hormonalnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam watpliwosci wzgledem swojego ciala. Biore tabletki od grudnia tamtego roku. Podczas 7 dniowej przerwy ostatniego dnia mialam stosunek ( tylko tego dnia podczas przerwy uprawialam seks , krwawienie z odstawienia wystapilo , zrobilam dwie bety hcg i wyszly ujemne ). Wiec maajac bardzo mocne powody ku temu by sadzic ze w ciazy nie jestem ze strachu wzielam tego 7 dnia tabletke , bo balam sie ze nie jestem w pelni chroniona podczas przerwy. ( mialam 6 dniowa przerwe ). Wszystkie tabletki wzielam , ale ostatnio wzielam 2 jednego dnia , po prostu nie bylam pewna czy wzielam wczesniejsza i ze strachu wzielam druga. Antykoncepcja powinna byc zachowana a dzis pojawil sie u mnie sluz a'la plodny. Ciagnacy i troche przezroczysty. Sprawdzialm pochwe wewnatrz palcami i w srodku mialam bialy sluz , klejacy, nie plodny. Nic z tego nie rozumiem. Czy ten sluz moze wynikac z tego ze tego 7 dnia przerwy mialam stosunek ( wzielam tabletke tego dnia co mialam stosunek ) Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

znaczy sie , ze strachu wzielam tą tabletke w 7 dzien przerwy bo tylko wtedy sie kochalam od 2 tygodni. Mialam taki jakby zanik pamieci bo pamietalam jak wyciagam tabletke w 5 dniu pierwszego tyogodnia , wszytsko , a nie pamietalam jak polknelam. juz potem sie nie kochalismy , zrobilam 2 bety hcg obydwie negatywne i okres przyszedl normalnie w przerwie. Tego 7 dnia sie kochalismy a ja sie balam ze dostalam okres bo mialam fuksa i wzielam tabletke tego dnia zeby byc chroniona.

Co do sluzu to nie wiem, balam sie znowu bo nie pamietalam jak polknelam i przyjelam dwie. Dzis mialam przez chwiel doslownie taki ciagnacy sluz , lekko przezroczysty. Nie byl to raczej typowy plodny, byl bardziej gesy i mial lekko bialawe zabawienie. Palce wlozylam do srodka pochwy a tam bialy , klejacy nie ciagnacy. Nic nie rozumiem z tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...