Skocz do zawartości
Forum

Wynik negatywny a powiększone piersi i częstsze oddawanie moczu


Gość KDV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam pytanie i liczę na szybką odpowiedź.
Otóż, z 17 na 18 maja odbyłam niezabezpieczony stosunek. Był to 18-19 dzień cyklu. Cykle mam zazwyczaj 29 lub 30 dniowe, więc stosunek miał miejsce co najmniej dobę po owulacji. Wzięłam tabletkę po, po około 42 godzinach od stosunku. Test ciążowy wykonałam 27 maja i wyszedł negatywny. Krwawienie pojawiło się 30 maja, trwało 6 dni i wyglądało jak miesiączka. Towarzyszył mu jak zwykle ból piersi i podbrzusza. Kolejne krwawienie zaczęło się 2 lipca, jednak pierwszy dzień odbiegał zupełnie od normy. Pierwszego dnia pojawiło się skąpe plamienie jednak kolejne dni wyglądały jak zwyczajna miesiączka. Zaniepokoiłam się i wykonałam test (wieczorem) 2 lipca i wyszedł negatywny. Kolejne testy wykonałam 10 i 11 lipca (jeden po południu drugi z pierwszego porannego moczu) oba wyszły negatywne. Zaniepokojona zaczęłam czytać o objawach ciąży i pojawiły się u mnie mdłości, brak apetytu i częstsze oddawanie moczu. Zagłębiałam się w temat objawów ciąży i obecnie bolą mnie piersi, mam wrażenie że powiększył mi się brzuch, jestem także przemęczona i miewam migreny. Wykonałam test ciążowy wczoraj z porannego moczu i znów wyszedł negatywny. Czy to możliwe że jednak jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Teraz to juz nie wiem czy to wiciąż z tego stresu czy jak, ale zauważyłam żyły na piersiach i ciemniejszą linię od pępka w dół oraz dziwny mleczny śluz. Nie wiem czy miałam to wszystko wcześniej i poprostu nie zauważalam czy pojawiło się to dopiero teraz...

Odnośnik do komentarza

Tak strasznie się tym stresuję, że wszystko jest dla mnie objawem ciąży. Jeszcze jestem w trakcie przeprowadzki... Jakoś teraz powinnam mieć dni płodne ale ten dziwny śluz na nie nie wskazuje. To byłby już początek 12 tygodnia, więc testy powinny coś pokazać prawda?

Odnośnik do komentarza

Zrobię jeszcze jeden dla świętego spokoju i przestaję sobie wkręcać jeśli wyjdzie negatywny, Co jak co ale to byłby chyba jedyny w swoim rodzaju przypadek kiedy ma się w miarę normalne krwawienia, testy wychodzą negatywne a mimo to jest się w ciąży. Przeczytałam już tyle forów internetowych i na żadnym nie spotkałam się z takim przypadkiem... Czytałam że testy się myliły (ale zazwyczaj któryś w końcu pokazywał ciążę) i że występowało krwawienie (ale bardzo skąpe) ale jeszcze nie spotkałam się żeby wystąpiło to i to naraz... Trzymajcie kciuki żeby nic w brzuchu nie rosło. To jeszcze za wcześnie... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...