Skocz do zawartości
Forum

Gdzie znależć pomoc w zaburzeniach psychicznych ?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamany- bardzo

część kolego, też chciałbym usłyszec odpowiedz na moje pytanie, może się kiedyśdoczekam, u mnie to z powodu miłości nieszczęśliwej, nie moge jej znalezć (
napisałeś ż eleczyłeś się 5lat i nic ??? daj spokój

Odnośnik do komentarza
Gość wibratorek

jejku ty tez nalezysz do stada glupich ? zalamales sie bo sie zakochales? o tu masz Egiego to idz z nim do czubkow leczyc sie, bedzie sie razem bawic , to na pewno szybciej wyzdrowiejecie, predzej zakochacie sie w sobie, hahahahhahhaha

Odnośnik do komentarza
Gość Na Życzenie D

ej, wy dwaj, załamany z wibratorkiem, myślicie że szpital psychiatryczny to zabawa? oj, coś mi się wydaje że Wibratorek ma dobre poczucie humoru, ale żeby tak radzić załamanemu by razem z egim bawić sie w szpitalu jak dzieci? W co w czubków w białych kitlach? Dobre sobie, może to i sposób czarnym humorem zatopić troski zycia codziennego

Odnośnik do komentarza
Gość Na Życzenie D

to prawda, nic na siłę ;/, myślę że pobyt w takim miejscu dobrze by zrobił, miałby kolegów a nawet dostał by ulubione zabawki, tylko czym on się lubi bawić? Nie, nie, w cale nie mam tego na myśli ..... jeszcze zrobiłby sobie krzywdę , to trzeba umieć używać, ;/ więc odpada, najlepiej dać mu do przeczytania bajkę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...