Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży na 8 dni przed miesiączką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam takie pytanie nie
wiem kiedy wypadają mi dni płodne a kiedy nie , nie znam nawet długości
moich cykli nie wiem jak je wyliczyć.... . Okres mam regularny może danego miesiąca przesuwa się
kwestia jednego dwóch dni... Moja przedostatnia miesiączka była 16 maja do 19 maja .
Kochałam się z chłopakiem 13 , 14 maj wiem , ze doszedł we mnie , pózniej kochaliśmy się 16 , 17 , 18 , 19 , 20 dostałam już miesiączkę .
czerwca pózniej od 16 do 20 wiem , że doszedł we mnie wielokrotnie . Czy kalkulator dni płodnych który znalazłam na jednych z stron neta obliczył mi , że miałam wtedy dni nie płodne przy zakładanym cyklu 28 dniowym. O co chodzi z tym długością cyklu , jak je obliczyć ? Nie robiłam testu bo się obawiam ,
przez chwilę czułam w moim organizmie nudności w tak jakby zaostrzył się mi węch i w ciągu dnia senność .
Chciałabym mieć
dziecko o niczym innym nie marzę , ale raczej nie teraz mój facet okazał się nie dojrzały emocjonalnie , zostawił mnie dla matki 3 dzieci które każde ma innego ojca. Gdyby doszło do tego , że jestem jednak w ciąży nie wiem jak walczyć o alimenty i te sprawy.
Jestem w trudnej sytuacji proszę o pomoc , wracając do moich wcześniejszych miesiączek podam jak one wypadały w tym roku 2014 Styczeń -
15 ,16, 17 , 18 może i 19 Luty-16 , 17 , 18 , i może 19 Marzec-18, 19 ,
20 , 21 może 22 , kwiecień -18, 19 , 20 , i może 21 maj-17 , 18 , 19 ,może
20 i czerwiec 21 ,22 i może 23 . To może co piszę to raczej nie bardzo
ale wolałam dodać jeden dzień niż go odjąć . Nudności tak jakby przestały mnie dręczyć... Spanie w ciągu dnia nie bardzo tyle , że w dzień zawsze spałam jak pamiętam bo
najlepiej wtedy zasypiałam niż w nocy.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Długość cyklu to ilość dni od pierwszego dnia miesiączki do pierwszego następnej (w internecie jest bardzo dużo na ten temat wystarczy poszukać). Piszesz bardzo chaotycznie. Z tego co się doczytałam to w czerwcu miałaś miesiączkę, a dzisiaj masz 22 dzień cyklu, stąd moje pytanie kiedy się kochałaś, że masz wątpliwości skoro wynika z twoich zapisków, że dostałaś okresu?
Objawy jakie podajesz, że mogą oznaczać ciążę, mogą mieć milion innych powodów a jednym z nich jest strach przed ciążą i wmawianie sobie jej. Najlepiej jakbyś zrobiła test to zawsze wyjaśnia sytuację.
Długości Twoich cykli w 2014 roku: 32 dni, 30 dni, 31 dni, 29 dni, 35 dni.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...