Skocz do zawartości
Forum

Upławy przed spodziewanym krwawieniem z odstawienia


Gość oleczkakakaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oleczkakakaaa

Witam
Ostatnio gdzieś koło 30stegoczerwa zaczął mnie bolec brzuch dodatkowo odczuwałam niechęc do sexu ( a zazwyczaj mam ochotę jak koń na oswies ) miałam też dużą tkliwośc piersi i codzienną lekką poranną biegunkę , zgagę . Stosuje tabletki anty ale dla pewności zrobiłam test wyszedł negatywny . Objawy te przerodziły się z czasem w takie typowe przedmiesiączkowe lekkie bóle i na początku tego tygodnia 8lipca zauważyłam czerwoną plamę na majtkach (troche krwi i skrzepów ) później plamienie zrobiło się brązowe i tylko po wysiłku ale jak sprawdzałam cały czas w środku coś jest skrzepy takie brązowe bezzapachowe niewielkie ale są . Biorę tabletki Midiana jestem przy 19 tabletce na chwilę obecną (na21) . Zazwyczaj okresu dostaje jakieś 4 dni po zakończeniu blistra .Czy jest możliwe że jednak jakimś cudem zaszłam w ciąże >? Byłam dziś u mojej pani gin ale olała temat i kazała skontaktowac sie z lekarzem 1szego kontatu skoro tak długo mam biegunkę bo tabletki przez nią nie działają ;/ Dodam jeszcze że tabletki przyjmuje o godz 4 a zazwyczaj wstaje około 7 / 8 także powinny się chłonąc zanim sie załatwiam rano bo tylko wtedy mam .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...