Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha po stosunku


Gość bedzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prawie dwa tygodnie temu pierwszy raz odbyłam stosunek z chłopakiem. Po tym przez dwa dni miałam plamienia i parę dni bolał mnie brzuch. Teraz niecały tydzień temu znowu to robiliśmy i do tej pory odczuwam ten sam ból co poprzednio. To jest jakby ból i jajników i całej macicy co jakiś czas. Boję się co to może być, bardzo proszę o pomoc. Na razie nie byłam jeszcze u lekarza, ale jeśli ból nie minie to oczywiście pójdę.

Odnośnik do komentarza

plamienia moga byc spowodowane przerwaniem błony. Ale bóle, które nawróciły sie po drugim stosunku to troche zastanawiające. hm... warto jakbyś wybrała się do ginekologa niec cie zbada i oceni. Zreszta jak juz sie wybierzesz to niech ci zrobic cyotologie, w koncu zaczelas wspolzyc wiec powinien ci ja wykonac. A czy podczas stosunku tez odczuwasz jakies bole?

Odnośnik do komentarza

Ja bym z jednej strony poczekała jeszcze trochę może po kolejnym stosunku juz nie bedzie bolec. A z drugiej strony i tak powinnas pojsc do ginekologa zrobic ta cytologie (moja ginekolog mi mowila ze po zaczeciu wspolzycia powinno sie przyjsc ja wykonac) i przy okazji opowiedziec o tym.

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie z jednej strony myslalam zeby zaczekac z tym lekarzem, ale z drugiej wiem, ze powinnam w koncu pojsc. Tylko ze ja strasznie nie lubie chodzic do lekarzy ogolnie, a do ginekologa to juz w ogole... Ale mysle zeby poczekac do weekendu chociaz i jak nie przejdzie to wtedy pojsc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...