Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu a cykl bezowulacyjny


Gość magda04

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda04

Witam. Jestem trzy tygodnie po terminie spodziewanej miesiaczki,okres mialam dostac 16 czerwca w tym dniu miałam niewielkie krwawienie z pochwy. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, ponieważ czytałam ze to krwawienie moze oznaczac zagniezdzanie sie zarodka. (uprawiałam seks ale na pewno nie było we mnie spermy)Czytałam dużo o cyklu owulacyjnym i mysle czy to mogło być to ? poniewaz przez cały cykl miałam niską temperatuje najwyzsza 36,5-pod pachą. Miałam także uczucie ze bede miała okres : miałam krosty i to o wiele gorzej wyglądające niz przed każdym moim okresem pojawiały sie one i goiły się aż do tej pory mam krosty i blizny po nich,nabrzmiały brzuch no i niską temp pod pachą 36,1-36,3. w Pochwie miałam od 36,9 do 37,3. mierząc nieregularnie więc nawet nie wiem jak odczytac tą temp gdyz mierzylam ją po raz pierwszy w tym cyklu.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

nie mierzy się temperatury pod pachą, tylko w pochwie i żeby cokowiek z tego móc wyciągnąć to trzeba to robić codziennie o tej samej porze. Tak więc te Twoje pomiary to raczej nie są wiarygodne... owszem czasami kobieta może mieć cykl bezowulacyjny więc jeśli ciąża odpada ( choć nie tylko sperma może zapłodnić, ale i preejakulat) to być może to jest cykl bezowulacyjny. Inne przyczyny to stres, choroba, zmiana klimatu, wyjazd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...