Skocz do zawartości
Forum

Konsultacja u drugiego ginekologa


Gość cotuzrobic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cotuzrobic

Witam dziewczyny mam taki dziwny nietypowy dylemat. Wybieram sie do ginekologa z pewnymi objawami. ok. 2 miesiace wczesniej bylam u innego ginekologa z tymi samymi objawami (ale nie chodzi mi o to) ktory zrobil mi cytologie, cytologia wyszła w porządku. Wybieram sie po raz drugi teraz lecz do innego lekarza, zeby skonsultowac ten problem z innym lekarzem. A wiec mam pytanie nie chcialabym mu wspominac ze bylam wczesniej u innego lekarza, wiec co mam mu powiedziec jesli bedzie chcial zrobic mi druga cytologie? Bo generalnie po co ma ja robic skoro byla robiona calkiem niedawno? A nie chce mu mowic ze bylam wczesniej u innego lekarza, chcialabym poradzic sie innego lekarza co do diagnozy moich dolegliwosci. (dodam iz jedna wizyta u lekarza na nfz a druga jest prywatna, dwaj inni lekarze) Moze zrobic mi druga cytologie?

Odnośnik do komentarza

jeśli ta wizyta ma byc prywatna to cytologię możesz zrobić prywatnie i za nią zapłacić. Wtedy nie ma problemu. Co innego gdyby obaj robili Ci cytologię na nfz... wtedy mógłby być problem.
Po za tym moim zdaniem możesz mu powiedzieć, że chodzi o konsultację diagnozy, masz do niej pełne prawo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...