Skocz do zawartości
Forum

Okres po przerwaniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych


Gość daisy100000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daisy100000

Witam,
Z góry przepraszam jak taki wątek gdzieś jest (przeszukałam pierwsze 20 stron - ale nigdzie nie było odpowiedzi wyczerpującej moje pytania)...
właśnie jestem w trakcie brania pierwszego w życiu opakowania tabletek Naraya, ale już dziś wiem ze po skończeniu opakowania, przerywam ich zażywanie ze względu na okropne samopoczucie. Czy normalna miesiączka po zażywaniu jedynie jednego opakowania może przyjść z dużym opóźnieniem ? Czy długość brania tabletek ma na to wpływ ?Czy można się jej spodziewać wcześniej ? Jak skończę brać opakowanie będzie 3 lipca, wiem ze wtedy wystąpi krwawienie z odstawienia, natomiast 20 lipca wyjeżdżam na wakacje i bardzo nie chciałabym mieć w tym czasie okresu.. czy jest możliwe aby tak szybko nadeszła moja "normalna miesiączka" ?? Może któraś miała taką sytuacje, błagam pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza

jeżeli weźmiesz do końca pierwsze opakowanie dostaniesz KRWAWIENIE Z ODSTAWIENIA A NIE MIESIĄCZKĘ. Krwawienie nastąpi (zazwyczaj tak jest) okolo 3, 4 dnia przerwy 7-dniowej. Także jest możlwiość, że jeśli opakowanie skończysz 3 lipca, to krwawienie z odstawienia dostaniesz do dnia 10 lipca. O normalnej miesiączce będziesz myślala w przyszlym miesiącu, ponieważ wtedy cykl wróci do siebie i trudno jest określić czy dostaniesz swoją miesiączkę co do dnia czy wcześniej, czy później..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...