Skocz do zawartości
Forum

Seks z prezerwatywą a ciąża


Gość Czarnulka95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnulka95

Mam pytanie, ostatni okres mialam na poczatku pazdziernika co prawda pierwszy raz mialam 12 listopada i do tej pory nie mam okresu. Moj chlopak mial prezerwatywe i nie doszlo do wytrysku. Jakie jest prawdo podobienstwo ze jestem w ciazy ? Czy to moze byc cos innego ? Jesli tak to co to moze byc ? Blagam o fachowa pomoc ! mam dopiero 15 lat :( i potrzebuje porady :(

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Witaj,
doskonale rozumiem Twoje obawy, ale na szczęście wydają się być bezpodstawne. Po pierwsze, Twój chłopak miał prezerwatywę, po drugie, nie doszło do wytrysku. Nieregularne miesiączki są w Twoim wieku normalne i z pewnością minie jeszcze trochę czasu, zanim stanie się regularny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Kochałam sie z chłopakiem 13 stycznia dzień po okresie uzywaliśmy prezerwatywy nie pękła i nic zanim doszedł to wyszedł ze mnie. A na koncu przy wyjściu była biała wydzielina martwie sie ale prezerwatywa była cała. a po 20 dniach od stosunku zaczeła bolec mnie głowa mam zawroty i wymioty i nic mi sie nie chce. Czy mogłam zajść w ciaże byliśmy ostrozni nawet na koniec sprawdzalismy czy jest cała.

Odnośnik do komentarza

Dzień po okresie jest dzień niepłodny. Białe na prezerwatywie, jeśli nie pękła, to był śluz z pochwy. Wytrysk był na zewnątrz, co jeszcze bardziej zmniejsza prawdopodobieństwo zapłodnienia. Prezerwatywy są skuteczne w 95%. Sumując wydaje mi się, że twoje dolegliwości są związane z czymś innym niż ciąża. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. Współżyłam 1 dzień przed okresem, i w 2 pierwsze dni trwania miesiączki. Używaliśmy prezerwatyw i był to stosunek przerywany. Pytanie jedno-> czy powinnam się obawiać, że zaszłam w ciąże?? Wiem, że ryzyko jest małe, ale czasami po zapłodnieniu również występują krwawienia, które sugerują miesiączke, a nią nie są. Proszę o szybką odpowiedz, za którą z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Witam, Spóźnia mi sie okres, przeważnie sa to cykle nieregularne, od 5 lat choruje na hashimoto i niedoczynnosc tarczycy. Ostatni okres miałam 17 grudnia, a na początku stycznia (2-3)przez tydzień miałam brązowe upławy/plamienie, jednego dnia było z krwią. Dodam ze przez okres przedświąteczny do posylwestrowego czyli jakies 2tyg zaniechałam brania tabletek eutyrox75. Z chłopakiem kochamy sie w prezerwatywie i nie kończy we mnie. Co moze byc przyczyna braku planowanej miesiączki? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...