Skocz do zawartości
Forum

Nieznośni sąsiedzi


Gość Malinka94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malinka94

Witam! Mam pewien problem z sąsiadami... mieszkam w bloku, rok temu zrobiliśmy gruntowny remont na balkonie. Niestety, jedna rodzina która mieszka nade mną ciągle nam go zasyfia, poprzez wyrzucanie różnych rzeczy przez balkon zamiast do śmieci! Raz znalazłam u nas kołtun psich włosów... innym jakieś kawałki kwiatów, piach. Nawet dzisiaj siedziałam z mamą i z psem na balkonie i nagle leci na mnie jakiś syf. Również parę miesięcy temu, gdy sąsiad malował swoje barierki, poniszczył nam kafle i nasze barierki swoją farbą olejną - ani nas nie uprzedził o malowaniu, ani sam nie zabezpieczył u siebie by nie kapało.
Jak zwrócić im uwagę o to, by nie wyrzucali śmieci przez balkon? Mama jest zła, bo musi go ciągle zamiatać. Czy w sytuacji takiej jak dziś, że siedzę i wszystko na mnie leci, mogłabym po prostu bardzo głośno zwrócić się do sąsiadki, licząc na to że usłyszy? Czy może nie wypada? Ja mam 20 lat, sąsiedzi są w średnim wieku.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

ja bym powiedziała. Wstała wychyliła się i powiedziała żeby nie śmiecili Ci na balkon, bo Ty nie masz zamiaru sprzątać ich bajzlu. Jak się wstydzisz, czy boisz się różnicy wieku to poproś o to mamę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...