Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu pomimo siedmiodniowej przerwy


Gość krrr

Rekomendowane odpowiedzi

biorę regularnie tabletki lesinelle od siedmiu miesięcy, nigdy podczas ich brania nie miałam zaniku miesiączki podczas tygodniowej przerwy,kolejny blister zaczynam brać z powrotem w poniedziałek - sobota rano a tu nadal cisza. późny okres nie dziwił mnie, gdyż dostawałam go w piątek i trwał on do niedzieli, ale kolejny dzień mnie mocno niepokoi. boję się, mimo, że partner we mnie nie kończył, a tabletki brałam regularnie o tej samej porze. wczoraj byłam u ginekologa i nie mówił nic o ciąży, mimo iż ostatnią miesiączkę miałam 9 maja. wg ulotki miesiączka może przez miesiąc nie wystąpić mimo tego strasznie się boję. może powinnam iść do ginekologa raz jeszcze? proszę aby te kobiety, które też tak miały wypowiedziały się

Odnośnik do komentarza

Ja tak kiedyś miałam 2 razy podczas brania tabletek. Nie wiem dlaczego tak się zrobiło. Też myślałam, że jestem w ciąży ale nie byłam. Po prostu coś się w organizmie zbuntowało, że krwawienie nie wystąpiło. Jak bierzesz regularnie tabletki to nie będziesz w ciąży.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

okres a właściwie plamienie wystąpiło wczoraj i trwało do dziś rana jednak nie było na tyle długie i intensywne by nazwać je miesiączką.. martwi mnie to, co może oznaczać jednodniowe plamienie przy regularnym zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych?

Odnośnik do komentarza

Przy zażywaniu tabletek nie ma miesiączki tylko jest krwawienie z odstawienia. A takie krwawienie jednodniowe to nic szczególnego. Poczekaj do następnego jeżeli przy następnej przerwie siedmiodniowej dalej będzie występować tylko jeden dzień to idź do lekarza, może te tabletki co bierzesz nie są zbyt odpowiednie dla Ciebie.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...