Skocz do zawartości
Forum

Nawilżenie podczas stosunku po porodzie


Gość kaska 60

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jeżynka9

Miałam z tym problem i dodatkowo przyplątała się 2 razy grzybica pochwy. Ale podczas leczenia grzybicy ginekolog polecił mi stosować żel lacibios femina, który fajnie koi i łagodzi a przy tym dobrze nawilża. Zawiera aktywne substancje i ma pH 4.5, więc chroni mnie przed nawrotem infekcji intymnych. Jest przebadany pod kontrolą ginekologów i hypoalergiczny, dlatego spokojnie można go stosować po porodzie (i w ciąży również).

Odnośnik do komentarza

Przez cały okres karmienia piersią miałam problem z nawilżeniem w trakcie stosunku. Mimo iż mąż bardzo się starał otarcia się pojawiały, no cóż tak to jest z tymi hormonami. U nas pomagał provag żel, nawilżał i łagodził. Ma wygodny dozownik i nie brudzi bielizny czy pościeli. Spróbuj, po co się męczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość kolia 987

U mnie lubrykanty sie nie sprawdziły, bo najczęściej coś mnie uczulało. Zaczęłam stosować Hydrovag, który przywraca naturalne nawilżenie intymne. Po tygodniowej kuracji odczułam znaczącą poprawę, w dodatku zawiera kwas mlekowy wiec od razu mam ochrone przed infekcjami. Teraz stosuje na zasadzie kuracji podtrzymującej, kilka razy w miesiącu i problem sie skończył.

Odnośnik do komentarza
Gość Laminowa

U mnie problem z nawilżeniem i częstymi podrażnieniami okolic intymnych po porodzie był bardzo uciążliwy. Porozmawiałam z Panią w aptece i poleciła mi płyn do higieny intymnej lacibios femina pregna dla kobiet w ciąży, połogu i karmiących piersią o pH 3.5, który jest bardzo bezpieczny i przebadany pod kontrolą ginekologów. Fajnie koi i przyspiesza gojenie mikrourazów, podrażnień (zawiera alantoinę, ekstrakt z nagietka i kory dębu) a dodatkowo nawilża. Chroni on również przed infekcjami intymnymi i nie uczula (jest hypoalergiczny,m bez SLS, SLES, parabenów).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...