Skocz do zawartości
Forum

Wykluczające się diagnozy lekarza dotyczące ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 26 lutego miałam ostatnią miesiączkę, 12-13 marca współżyłam z chłopakiem, nie całe 2 tygodnie temu byłam u lekarza i stwierdził że to jest ciąża około 5 tygodnia i byłam maluteńka kropeczka tak jakby zarodek, 9 dni pózniej poszła i powiedział że to jest 8 tydzień, nie rozumiem jak to możliwe że wcześniej był nie cały 5 a teraz już 8. Do tego powiedział że zarodka nie ma że to ciąża obumarła i że ten zarodek wcześniej się rozpłynął czy coś takiego (przecież nie może się rozpłynąć) dał mi skierowanie na zabieg łyżeczkowania, a dwa dni przed zabiegiem miałam okropne nudności i wymiotowałam. Zrobiłam badanie na hormony wynik z 15 kwietnia to 14824.76 i z 17 kwietnia 17371.76 powiedział mi że to dobry wynik a pózniej że zły. Proszę o pomoc czy to jest naprawdę doby wynik czy mógł się pomylić?

Odnośnik do komentarza

pomylić się mógł wkońcu to tylko człowiek.
Dlatego warto byłby iść do innego lekarza i zobaczyć co on powie. Przyrost bety jest więc wskazywało by to na rozwój ciąży. Idź do innego lekarza bedziesz miała dwie diagnozy, wtedy zobaczysz czy się pokryją czy jednak nie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...