Skocz do zawartości
Forum

Wodnisty śluz podczas spóźniającej się miesiączki


Gość niespokojna0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niespokojna0

Witam.
Piszę z zapytaniem, ponieważ nie wiem dokładnie co mam o tym myśleć.
Współżyłam z narzeczonym 21 dnia cyklu, był to stosunek przerywany bez zabezpieczenia. Miałam wtedy dużo grudkowatego, białego, gęstego śluzu, a po współżyciu dostałam lekkiego plamienia. Miesiączkę zwykle dostawałam 28-31 dnia. Dzisiaj mija 37 dzień, a miesiączki brak. Rano, 35 dnia cyklu zrobiłam test ciążowy, na czczo, z drugiego moczu - wynik negatywny. Objawy, jakie u siebie zauważyłam to te typowe, które mam zawsze przed miesiączką: bóle podbrzusza i jajników, wypryski na twarzy, delikatne mrowienie miejsc intymnych i minimalny ból sutków. Z objawów dodatkowych, które troszkę mnie martwią to lekkie zawroty głowy, a także wodnisty śluz - tak naprawdę, to woda wylewająca się ze mnie hektolitrami, a nie typowy śluz. Chciałabym jeszcze dodać, że mam problemy z odżywianiem: głodówka, objadanie, głodówka, objadanie i tak w kółko... W wakacje straciłam przez to miesiączkę. Czy w tym przypadku również mogłoby tak być? Czy może być to jednak bardziej ciąża? We wtorek mam zamiar wybrać się na badanie krwi, które wyjaśni wszystko dokładnie, ale może któraś z Czytelniczek miała podobnie?
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

i ciąża jest możliwa i to że okresu nie masz ze względu na głodówki o obżeranie się. Zrób test z krwi to dobry pomysł bo jest o niebo wiarygodniejszy niz te z moczu . a tak na marginesie leczysz jakoś te zaburzenia odzywiania?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...