Skocz do zawartości
Forum

Problem z rozpoczęciem zażywania tabletek antykoncepcyjnych.


Gość Anahhi10

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z rozpoczęciem zażywania tabletek antykoncepcyjnych. Nigdy wcześniej ich nie brałam, przepisano mi Lesine. Mam je już kupione natomiast miesiączka jeszcze nie nadeszła. Ostatnio cykle miałam bardzo nieregularne. Okres miałam co 13 dni 4 razy z rzędu. Teraz wypada kolejny a jego jak na złość nie ma. Bardzo zależy mi na tym żeby go nie mieć w przyszłym tyg, Jeżeli zacznę brać teraz blister to krwawienie nie wystąpi przez 21dni? Nie zależy mi na antykoncepcji tylko na przesunięciu okresu

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze mozesz wziac tabletke od teraz, skoro masz je nieregularne. Ja bralam tabletki zeby wywolac i uregulowac okres. I ginekolog z racji tego, iz nie moglam wziac podczas pierwszego dnia okresu bo poprostu go nie dostawalam to kazala zaczac brac od razu. (Ale to bylo w moim przypadku, aczkolwiek wydaje mi sie ze ci by nic nie bylo, ale pewna nie jestem)

Odnośnik do komentarza

Wydaję mi się że nic sie nie stanie jak zaczne brać je od teraz, bo nie wiem kiedy moge się spodziewać krwawienia. Aczkolwiek zastanawiam się czy mimo zażywania tabletek okres dostane? Wezme je w środku cyklu i nie wiem czy mnie ten najblizszy okres ominie na czym bardzo mi zależy. To jest moje główne pytanie. Wiem że może występować lekkie plamienie bo to moja pierwsza styczność z tabletkami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...