Skocz do zawartości
Forum

Dieta po częstym piciu piwa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Pijałem 3-4 x w tyg po ~ 8 piwek głównie w weekendy z kumplami przy meczach, czyli tradycja.
Wiem, że trochę zapachniało alkoholizmem, ale jako takiego nie odczuwałem.
Ogólnie przybrałem na masie z 100 kg na 122,5 176 cm wzrostu lat 38.
Oczywiście czas się wziąć za siebie. Z uwagi na to, że już mam jakąś praktykę w układaniu diet, przeważnie z powodzeniem. Ale jak to bywa, i jak widać są powroty do siedzenia z znajomymi przy piwku w weekendy i 4 litery znów nabierają masy.
Co do diety, wykluczyłem z menu wszystkie pieczywa, ziemniaki, ryże, kasze.
Same warzywa, pierś, nabiał. do tego dzień w dzień 12km na rowerze.
Po 10 dniach mam ubytek masy 4,5 kg czy to za dużo ? Aczkolwiek czuje sie rewelacyjnie jestem najedzony, oczywiście jem 5 posiłków dziennie, pije dużo wody.
No i najważniejsze nie pije piwska.
Co do jedzenia które spożywam to głównie pierś z kurczaka, papryka, pieczarki, cebula < grillowane.
jajka max 2 na dobe, zielona herbatę, grejfruty, pomarańcza,jabłka, kiwi, kefiry, maslanki, mleko, jogurty naturalne z czosnkiem ( jako sos ) i na chwilę obecną rewelacje w moim menu robią warzywa na parze ( brokuły, marchew,fasolka strączkowa, kukurydza )
Mniej więcej tak to wygląda.
Rozłożyłem to na 3 posiłki po na oko 300 kcal, i ostatnie 2 po 200 kcal.
Często zdarza mi się przed snem wypić kubek gorącego mleka po którym szybciej mi się zasypia.
Czy jest w mojej diecie niepokojącego, lub po prostu do poprawy ?
Z góry dziękuję za odpowiedz.;)

Odnośnik do komentarza
Gość Right side

Dieta wygląda całkiem dobrze :) Piwsko ma niestety to do siebie że skutecznie zbija poziom teścia przez co idzie w brzucho (w wieku 38lat może to już być odczuwalne) ;) Jeżeli już chcesz wypić coś z % to lepiej wino. Jeżeli masz trochę kasy do wydania to możesz sobie kupić białka wolnowchłanialne. Dają dobre efekty przy diecie na redukcję. Tylko pamiętaj żeby nie przesadzić z białkiem (z tego co pamiętam to max 1g /1kg masy ciała dziennie). Efekty całkiem ładne ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...