Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie macicy a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłam u ginekologa, robił mi usg i stwierdził ,że jeszcze nigdy u tak młodej kobiety nie widział tak powiększonej macicy był zdziwiony powiedział,że przepisze mi tabletki anty ale stwerdzil ,ze mam je brac dopiero wtedy jak bym miała okres...
Powiem wam : że kochałam się z moim facetem i przez 4 razy się spuścił , nie panował nad sytuacją ja nic o tym nie wiedziałam dopiero po fakcie .. :/
Ale wczesniej tez tak robił .. i pojawił się okres .
Ogolnie mam takie dziwne skurcze ..

Co mam sobie myśleć ? ..

Odnośnik do komentarza

He he, to, że wcześniej chłopak miał wytrysk w Tobie a w ciąże nie zaszłaś, nie oznacza, że w nią nie zajdziesz przy każdym nastepnym stosunku..
Seks bez zabezpieczenia zawsze jest ryzykiem.

Biedaczek nad tym nie panował? A to dziwne.. a Ty nic o tym nie wiedziałaś? Też dziwne. Bo sperma zawsze wypływa.

Tabletki antykoncepcyjne przeważnie powinno się zacząć brać pierwszego dnia miesiączki. Więc dobrze lekarz Ci powiedział.
Aczkolwiek powinnaś wykonać najpierw test ciążowy bo nawet gdybyś była w ciaży miesiączka może wystąpić.
A po co brac tabletki, jak sie okaże, że jesteś w ciąży?

Odnośnik do komentarza

No ja to doskonale rozumiem , że seks bez zabezpieczenia jest ryzykiem wiadomo. Po fakcie czyli z zaskoczenia tak robił , nie wiem może nie wytrzymał różnie bywa, skoro facet jest bardzo podniecony też nie może panować nad sobą.
A prezerwatyw nie może używać dlatego musimy uważać..
W sumie czy bym była w ciąży, z jednej strony bym się ucieszyła a z drugiej wiadomo ,że ciężko.
Tylko ciekawi mnie własnie to powiększenie macicy i większość wskazuje na ciąże. :( mam swój kalendarzyk tzw.
wychodzi mi na to,że za 3 dni okres jeżeli go nie bedzie i bedzie się spóźniał dość długo robię test, jeżeli nawet bedzie okres a moze byc taka mozliwosc,ze jestem nie bede brala antykoncepcyjnych lekow dopoki nie bede pewna czy jestem na pewno czy nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...