Skocz do zawartości
Forum

Badania krwi po odstawieniu sterydów a słabe libido i erekcja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . prosze o pomoc we wskazaniu winowajcy ktory odpowiada za libido i zmeczenie ,nerwowosc ,skurczonego penisa rowniez

Wyniki sa robione po 6 miesiacach od zaprzestania brania sterydow :p-mag,x-tren,metanabol. Przez pol roku staralem sie przywrocic libido klomifenem 7 tabl ,i innymi ziolkami tribulus itp.

Dodam ze podczas stosunku czuje jak bym mial dochodzic lecz sie powstrzymuje,czuje ze musze napinac miesien pcp zeby czlonek nie opadl. podczas stosunku gdy wstrzymuje dojscie po pewnym czasie opada i juz nie stanie. brak porannych wzwodow, musze czekac czasami zeby sie wysikac, pod napletkiem zrobila mi sie bardziej biala skora od strony żołędzia nie swedzi jakby mniej dokrwiona. psychicznie czulem sie bardzo slabo 6 miesiecy temu prawdopodobnie przez wysoki estrogen i niskie androgeny.

po badaniach
bralem undestor na podbicie testosteronu i DHEA na obnizenie kortyzolu do tego . przy dawkowaniu 4 tabl dziennie czulem ze libido i erekcja byla lepsza nawet pojawil sie poranny wzwod . do tego wit C 1000mg na zbicie kortyzolu i b6 na blokowanie prolaktyny

kiedys spontanicznie mialem uderzenie podniecenie wzrost libido pod praca gdy pilem kawe ,bylo bardzo silne lecz juz wiecej sie nie powtorzylo. po wzieciu argininy i zrobieniu treningu przed stosunkiem czulem ze erekcja jest wporzadku i nie chcialo mi sie wczenie dochodzic .

Prosze o pomoc,wiem ze jest duzo napisane i namazgrane ale jezeli ktos z Panstwa moze cos podejzewac niech sie wypowie

Moje wyniki:

MOJE WYNIKI:

[I83] SHBG ↓ 10,87 nmol/l 11,4 — 52,3 a1 - 12:40 23-01-2014

Prolaktyna 369,4 mU/l 98 — 456 a1 - 15:18 24-01-2014

Testosteron 12,3 nmol/l 9,9 — 27,9

Kortyzol (jedn. tradyc.) 40,78 µg/dl godz. 7—10 norma: 6,2 — 19,4

TSH 4,03 mU/l 0,27 — 4,2

Estradiol 145,3 pmol/l 28 — 156 b2 - 13:53 2

LH 3,47 U/l 1,7 — 8,6

Progesteron 2,73 nmol/l 0,7 — 4,3

Odnośnik do komentarza

Dodam ze nie robilem teraz wynikow i po 2 miesiacach suplementacji jest troche lepiej. lecz z libido slabo. podczas brania undestoru ostatniej dawki poczulem pulsowanie pomiedzy moszna a odbytem ,dolna lewa powieka rowniez sie ruszala.

Bardzo duzo czytalem o hormonach ale nie wiem czy nie zrobic testu PSA gdyz moze to jakies zapalenie prostaty.

Powoli trace nadzieje ze sie wylecze.Czlonek naprawde odmawia wspolpracy przy masturbacji zwlaszcza . Gdy troszke poruszam żołądz robi sie mniejszy i przy tym bladszy .

jakis czas temu wyskoczyly mi krostki na czlonku ale potem znikly .

Od dlugiego czasu im blizej wieczora tym bardziej czuje otepienie w glowie

pisze wszystkie symptomy gdyz cos moze pasowac do calej ukladanki. od bardzo dlugiego czasu mam tez czerwona plame przy odbycie. myslalem kiedys ze to przetracie ale dziewczyna mowi ze to wyglada na liszaja lub cos w tym stylu gdyz jest cale czerwone do tego swedzi.

Czuje tez jak bym mial byc chory jak bym mial miec goraczke lecz jej nie mam. pewnego dnia mialem atak goraczki bez powodu 38 z rana i 39 pod wieczor bez kaszlu i kataru

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...