Skocz do zawartości
Forum

Trudności w podtrzymaniu znajomości z ludźmi


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jak ide uczyc sie czy to do szkoly policelanej,na kursy,szkolenia albo by zdac mature na kurs maturalny poznaje sie ludzi ma sie kontakt przez jakis czas i urywa sie ,pozniej po jakims czasie znowu odnawia sie kontakt przez komorke sms telefon,ni mowiac o portalach sp[olecznosciowych?Ja mam jednego kumpla i jedna kolezanke ,prubuje odnalesc ,poznac ludzi na rozne sposby nie udaje mi sie to jakos bo po dlugim czasie nie kontaktujemy sie rozne powody to ja wiem praca,szkola, rodzia na itp. ale nie rozumiem dlaczego po co nie mam przyjaciol w paczce w grupie a chcialbym miec

Odnośnik do komentarza

Ty chcesz mieć paczkę przyjaciół i znajomych...

a ja chcę mieć milion złotych na koncie... i wiesz co robię żeby to osiągnąć? rozwijam swoją inteligencję finansową, kombinuję jak zarobić, inwestuję, rozbudowuję swoje aktywa itp.. rozumiesz aluzję?

w życiu nie mamy tego co chcemy mieć, dlatego, że to chcemy, ale dlatego, że działamy w tym kierunku.

o znajomych, ..o znajomości trzeba dbać. umawiać się, wychodzić, spotykać, itp.

Odnośnik do komentarza

Może grywasz na tym komputerze, próbowałeś znajomości przenosić z świata wirtualnego, w ten realny? Osoby liczące na anonimowość często zakładają, ze w życiu prywatnym jesteś inną osobą, myśląc ze to co robisz w sieci jest udawaną innością. Osobiście sam nie podtrzymuje tego typu znajomości a jak się zdarza to już bardzo rzadko, dużo w ludziach zakłamanego pozerstwa i braku szczerości, nie mówiąc już o tym że anonimowość ciężko pewnym osobom przełożyć na otwartość, to wymaga czasu i cierpliwości.
Najpewniejszymi sposobami do rozwijania znajomości są różnego rodzaju koła w których, poprzez wyrażanie swoich zdolności pasji, wyrażasz się dość często przyciągając tym uwagę innych. Masz pasje które chciałbyś rozwijać? Rozejrzyj się, może w Twojej okolicy jest coś na tyle ciekawego, warto w ten sposób się poświęcić zwłaszcza jeśli czas wolny to umożliwia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...