Skocz do zawartości
Forum

Przerośnięte wargi sromowe mniejsze


Rekomendowane odpowiedzi

Czy przerośnięte wargi sromowe mniejsze mogą być przyczyną nietrzymania moczu? Mam niesymetryczne wargi sromowe mniejsze, jedna jest "normalnej" długości, ale druga wychodzi poza granice warg sromowych większych. Już od paru lat borykam się z nietrzymaniem moczu(nie jestem po ciąży, miałam robione badania hormonalne, urodynamiczne, moczu itp.), żaden lekarz nie jest mi w stanie pomóc... Czy to może być tego wina?
Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

moje wargi także są niestety powiększone. :( Nie sądze jednak ze mogłoby byc to przyczyna nietrzymania moczu, warto byc spróbowała wiczen miesni kegla. Podobno pomaga. Slyszlam tez kiedys o jakims laserze czy cos co niweluje nietrzymanie moczu. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Tańcząca wariatka
no są zabiegi na to, ale najpierw każdy lekarz pewnie zaleci wam ćwiczenia mieśni.. przy okazji one dobrze wzmacniają orgazm :)

ja nie mam problemow z nietrzymaniem moczu, mam jedynie takze jak autorka tekstu przeosniete wargi sromowe i nic wiecej. ;)

Odnośnik do komentarza

Tańcząca wariatka
no są zabiegi na to, ale najpierw każdy lekarz pewnie zaleci wam ćwiczenia mieśni.. przy okazji one dobrze wzmacniają orgazm :)

ja nie mam problemow z nietrzymaniem moczu, mam jedynie takze jak autorka tekstu przeosniete wargi sromowe i nic wiecej. ;) Jeydny zabieg jaki bym wykonała to labioplastykę, ale niestety mnie na niego nie stac :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...